برزنت کانتینری روکش کانتینر

مشمع کانتینری چیست؟

برزنت کانتینری روکش کانتینر

برزنت کانتینری روکش کانتینر یک پارچه برزنتی ضد آب است که بیشتر برای روکش کانتینر و کالا در کامیون ها و کانیتنرها استفاده می شود. اما کاربردهای زیادی مانند چادر کانتینری، پوشش و روکش کولر آبی، دهانه کولر و به عنوان کاور بالکن دارد. به دلیل مقاومت بالا از آن می توان در مکان هایی که در معرض رطوبت هستند استفاده کرد. مثلا برای پوشش سقف اسپیس فریم فروشگاهی از برزنت سبک و ضد آب استفاده می شود. این پارچه از الیاف مصنوعی تهیه شده و از نظر ظاهری براق است.

خرید برزنت کانتینری

ویژگی های برزنت کانتینری

از برزنت کانتینری برای تهیه چادر کانتینری استفاده می شود. چادری که برای پوشش کانتینر استفاده می شود در درجه اول باید مقاوم باشد. مقاومت بالای آن در برابر شرایط جوی مانند تابش نور خورشید و رطوبت یکی از ویژگی های اصلی این پارچه است. یکی دیگر از ویژگی های آن که منجر به استفاده از آن برای روکش کانتینر در حمل نقل جاده ای شده است، سبکی اش است. به دلیل وزن کم نسبت به روکش های فلزی ارجح تر است. به همین دلیل برای پوشش بار کامیون، تریلی و کانتینر استفاده می شود.

برزنت کانتینری روکش کانتینر از الیاف ضد آب و مصنوعی پلی استر تهیه شده است. الیاف مصنوعی موجب می‌شوند که پارچه ظاهری براق تر داشته باشد. همچنین از نظر مقاومت نسبت به برزنت معمولی استحکام بیشتری دارد. بنابراین انتخاب بهتری برای روکش کانتینر است.

چادر کانتینری

خرید برزنت کانتینری ضد آب

برزنت کانتینری را می توانید به صورت متری، رولی و عمده از مجموعه اترس چادر تهیه کنید. تولیدات این مجموعه همگی دارای کیفیت بالا و قیمت ارزان هستند. خرید انواع پارچه برزنت به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است. اترس چادر در زمینه تولیدات برزنتی توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. برای اطلاع از قیمت انواع برزنت و خرید برزنت کانتینری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (22 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام