برزنت کانتینری مقاوم در برابر نور و آتش

برزنت کانتینری مقاوم در برابر نور و آتش

برزنت کانتینری مقاوم در برابر نور و آتش

برزنت کانتینری مقاوم در برابر نور و آتش می باشد. مشمع کانتینری در واقع از عبور نور خورشید و اشعه مضر آن جلوگیری می کند و همچنین نسوز و ضد آتش می باشد. این پارچه دارای جنس مرغوبی می باشد و در رنگ های متنوع مانند نارنجی، آبی و … تولید می شود. بافت پارچه ترانزیتی بر اساس نوع کاربرد آن مشخص می شود. در بازار پارچه کانتینری با نام برزنت کانتینری و پارچه ترانزیتی شناخته می شود.

مشمع کانتینری

کاربرد مشمع کانتینری

باری که توسط کامیون و تریلی ها در جاده حمل می شود در معرض عوامل مخرب قرار دارد. به عنوان مثال حشرات موزی. یکی از راه های مقابله با حشرات استفاده از پارچه کانتینری می باشد. در واقع با به کار گیری برزنت کانتینری برای روکش بار امکان نفوذ باکتری و ویروس نیز به داخل مواد غذایی نمی باشد. از این نظر به بهداشت بودن بار کمک می کند. علوه بر استفاده از آن در حمل و نقل جاده و روکش بار می توان از این پارچه ضد آب در ساخت انواع سایبان و آلاچیق استفاده کرد.

  • روکش سازه های نمایشگاهی و ایجاد غرفه
  • ساخت روکش انواع آلاچیق
  • روکش تجهیزات صنعتی هنگام جابه جایی
  • روکش محصولات کشاورزی
  • به عنوان پوششی برای سازه های اسپیس فریم

پارچه کانتینری یا چادر کانتینری به عنوان مشمع کانتینری نیز شناخته می شود. همانطور که گفته شد کاربرد آن فقط برای روکش بار و کالا نیست و می توان از آن در صنایع مختلف و کاربرد های مختلف استفاده کرد.

فروش برزنت کانتینری در کرج

قیمت پارچه برزنت کانتینری ضد آب و ضد آتش

قیمت پارچه برزنت کانتینری به عنوان یک پارچه مقاوم بر اساس قابلیت های مختلف آن تعیین می شود. نوع مواد به کار رفته در ترکیبات این پارچه می تواند در تعیین قیمت و قیمت گذاری آن موثر باشد. همچنین رنگ های خاص مد نظر مشتری در مشخص شدن قیمت نهایی برزنت کانتینری تاثیرگذار است.

5/5 - (3 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام