برزنت کانتینری و ترانزیتی

برزنت کانتینری و ترانزیتی

برزنت کانتینری و ترانزیتی

برزنت کانتینری و ترانزیتی: یکی از پارچه های مقاوم، برزنت کانتینری است. از این پارچه برای پوشش کانتینر استفاده میشود. پارچه کانتینری برای تهیه انواع چادر کانتینری کاربرد دارد. این پارچه بسیار مقاوم و ضد آب است. از نظر ضخامت تفاوت‌هایی بین انواع برزنت کانیتنری وجود دارد. به عنوان مثال انواع برزنت کانتینری 500 گرمی و 700 گرمی در بازار وجود دارد. این پارچه به صورت یک رو و دو تولید می شود. برای اطلاع از قیمت برزنت کانتیری و ترانزیتی می‌توانید با بخش فروش در تماس باشید.

برزنت کانتینری و ترانزیتی

فروش برزنت کانتینری

پارچه ترانزیتی و برزنت کانتینری توسط تولیدی پارچه برزنت تولید می شود. اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع پارچه برزنتی فعالیت دارد. در این مجموعه انواع پارچه برزنتی با قیمت مناسب عرضه می‌شود. برزنت شمعی، برزنت پلی استر، برزنت پی وی سی و … از انواع پارچه برزنتی است. هرکدام از این محصولات خواص مخصوص به خود را دارند. در واقع این محصولات بسیار متنوع هستند و هر کدام قیمت به خود را دارند.

برزنت کانتینری کاربردهای زیادی دارد. به عنوان مثال از این پارچه برای روکش کولر آبی استفاده می‌شود. کولر را در زمستان و فصول سرد استفاده نمی کنیم. بنابراین برای جلوگیری از آسیب به آن می‌توانید از یک پارچه سبک و مقاوم استفاده کنید. بهترین پارچه برای پوشش کولر و دهانه آن برزنت کانتینری و پارچه های ترانزیتی است. فروش ویژه پارچه ترانزیتی از طریق پیج اینستاگرام انجام می‌شود.

قیمت چادر برزنت کانتینری

قیمت پارچه ترانزیتی

پارچه ترانزیتی یک پارچه مقاوم است که کاربردهای زیادی دارد. از این پارچه برای پوشش وسایل حمل و نقل جاده ای استفاده می‌شود. ماشین های ترانزیت که بار های مختلف را حمل می‌کنند، نیاز به یک پوشش دارند. برای داشتن یک پوشش مناسب می توان از پارچه ترانزیتی یا برزنت کانتینری استفاده کرد. برای اطلاع از قیمت و خرید برزنت برزنتی می توانید با بخش فروش در تماس باشید. برای ثبت سفارش نیز به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام