برزنت کانتینری کولر

لیست قیمت برزنت کانتینری

برزنت کانتینری کولر

برزنت کانتینری کولر: از پارچه های برزنتی که با نام برزنت کانتینری شناخته می شوند، برای روکش کولر آبی یا پوشش دهانه کولر استفاده می شود. این پارچه یکی از مقاوم ترین نوع برزنت است که از الیاف مصنوعی و طبیعی تشکیل شده است. البته برای مقاوم تر شدن آن الیاف مصنوعی مانند پلی استر در ساخت آن به کار رفته است. این الیاف موجب می شود که پارچه برزنت ضد آب شود و برای تهیه چادر کانتینری مناسب باشد. همانطور که می دانید چادر کانیتنری را برای پوشش انواع کانتینر در حمل و نقل جاده ای نیز استفاده می کنند.

خرید برزنت کانتینری

برزنت کولر متری

برزنت متری برای کولر و پوشش آن و ایجاد یک کاور استفاده می شود. برزنت یک پارچه مقاوم است که در شرایط جوی و محیطی مختلف مقاوم است به همین دلیل برای ایجاد چادرهای مسافرتی از برزنت پلی استر استفاده می شود. برزنت معمولی 3 لا 6 لا دارای مقاومت بسیار بالایی است. این پارچه کاملا ضد آب است و در مکان هایی که در معرض رطوبت هستند کاربرد دارد. برزنت کانتینری را می توانید برای روکش کولر استفاده کنید. این پارچه در پوشش بالکن نیز کاربرد دارد. برزنت کولر معمولا از پارچه های مقاوم انتخاب می شود. این پارچه باید توانایی تحمل شرایط جوی مختلف را داشته باشد.

اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع چادرهای برزنتی فعالیت دارد. چادر برزنت از هر نوعی که باشد مقاومت بالایی دارد. به عنوان مثال برزنت نسوز یکی از مقاوم ترین انواع برزنت است که در مکان ها با حرارت بالا به کار می رود.

ارزان قیمت ترین پارچه برزنت کانتینری

قیمت برزنت کانتینری برای روکش کولر

برای پوشش و کاور کولر می توان از برزنت استفاده کرد. اما این پارچه باید مقاومت بالایی در برابر رطوبت داشته باشد. همچنین از عبور نور خورشید جلوگیری کند و از خراب شدن و آسیب به کولر در فصولی که از آن استفاده نمی شود، جلوگیری کند. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت و خرید برزنت کانتینری با بخش فروش مجموعه اترس چادر در ارتباط باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام