0912 063 4885

برزنت کولر

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

برزنت کولر

برزنت کولر: برای پوشش کولر در پاییز و زمستان و به طور کلی زمانی که از کولر آبی استفاده نمی شود، می توان از یک کاور برزنتی استفاده کرد. برزنت کانتینری پارچه مناسب برای این کار است. زیرا ضد آب و ضد اشعه مضر نور خورشید است. همچنین از ورود خس و خاشاک به داخل خانه جلوگیری می کند. برای تهیه انواع چادر کانتیتری و روکش کالا در حمل و نقل جاده ای نیز از برزنت کانتینری استفاده می شود. از این برزنت، چادر کانتینری ساخته می شود که علاوه بر سبکی و وزن کم، بسیار مقاوم و با دوام . در صورتی که برای کولر خود از این پارچه استفاده کنید، تا سالها از خرید کاور برای کولر بی نیاز خواهید شد.

قیمت چادر برزنت کانتینری

پارچه برزنت برای روکش کولر آبی

کولر آبی بسیار حساس است و سالانه باید سرویس شود. یکی از دلایل عدم کارایی و باد گرم کولر، وجود گرد و غبار در اطراف کولر است. این مشکلات به ویژه در مواقعی که کولر خاموش است و از آن استفاده نمی شود، وجود دارد. از برزنت کولر برای پوشش دهانه کولر نیز استفاده می شود. در ابتدا برای تهیه برزنت کولر از الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. این الیاف موجب می شوند که پارچه تولید شده بسیار مقاوم باشد. ظاهر پارچه براق است و در رنگهای قرمز، سفید، آبی و …تولید می شود.

برزنت روکش کولر را می توانید از طریق بخش فروشگاه اترس چادر به صورت آنلاین خریداری کنید. همچنین امکان خرید حضوری انواع پارچه وجود دارد. پارچه های برزنتی شمعی، پلی استر، پی وی سی و … در این مجموعه به مشتریان ارائه می شوند. خرید برزنت کانتینری از طریق فروشگاه معتبر انجام باید شود.

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

قیمت برزنت کانتینری کولر

برزنت کانتینری به صورت متری به فروش می رسد. همچنین به صورت عمده و رولی نیز قابل خریداری است. با توجه به ابعاد آن قیمتش تعیین می شود. در واقع متراژ و کیفیت پارچه در تعیین قیمت آن موثرند. هر چقدر قیمت یک پارچه بیشتر باشد، کیفیتش بالاتر است. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت و چادر برزنتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام