0912 063 4885

برزنت 3 لا 6 لا معمولی

برزنت 3 لا 6 لا معمولی

برزنت 3 لا 6 لا معمولی

برزنت 3 لا 6 لا معمولی به عنوان یکی از بهترین انواع پرکاربرد برزنت در بازار ارائه می‌شود. تنوع رنگی و کیفیت بالای آن موجب شده است که بتوان با دوخت های استاندارد، چادر برزنتی با کیفیت بالا و رنگ متنوع را دوخت. برزنت 3 لا 6 لا را می‌توانید به صورت متری یا رولی از طریق تولیدی خریداری کنید. تولیدی معمولا قیمت بسیار پایین تری به مشتریان پیشنهاد می‌دهد. بورس پارچه برزنت در تهران، کرج و … به صورت حضوری انواع پارچه برزنت را به مشتریان عرضه می‌کند. این پارچه نیز مانند پارچه برزنت لمینت ضد آب است. اما شاید بهتر است به آن آب گریز گفته شود. برخی از ویژگی‌های این پوشش مقاوم:

  1. جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به داخل
  2. کیفیت بالا
  3. امکان استفاده در صنایع مختلف
  4. قابل نصب برای پنجره، تراس و …

برزنت 3 لا 6 لا معمولی

پارچه معمولی ضد آب چادر

این پوشش برزنتی در برابر شرایط جوی مقاومت بسیار بالایی دارد. به گونه ای که می‌توان از آن حتی برای پوشش سقف های موقت نیز استفاده کرد. این امر موجب می‌شود که یک پوشش سبک را برای سقف تهیه کنید. زیرا پوشش‌های فلزی بسیار سنگین و گران هستند. از این رو باید یک پارچه سبک و مقاوم را برای این کار انتخاب کرد. وزن پارچه برزنت باید بر اساس نوع آن مشخص شود. در انواع برزنت 3 لا 6 لا نخ معمولی ممکن است، وزن یکسان نباشد. ضخامت، عرض و وزن می‌تواند در تعیین قیمت نهایی یک پوشش نیز تاثیر داشته باشد.

قیمت برزنت 3 لا 6 لا نخ ماشین

برای چادر ماشین نیز می‌توان از این پارچه استفاده کرد. با این روش یک پارچه برزنتی مقاوم را برای کاور کردن آن انتخاب کرده اید. این کاور برای خودروهایی که در فضای باز هستند، بیشتر کاربرد دارد. از این رو بهتر است که پوشش مورد نظر را حتما خریداری کنید. ماشین در اثر شرایط جوی مانند نور شدید آفتاب یا باران دچار تغییر رنگ و آسیب خواهد شد. از این رو بهتر است که پوشش مورد نظر را برای خودرو تهیه کنید.فروش اینترنتی پارچه و چادر برزنتی از طریق سایت قابل انجام است.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام