برزنت 3 لا 6 لا

برزنت 3 لا 6 لا

برزنت 3 لا 6 لا

برزنت 3 لا 6 لا یکی از انواع پارچه های برزنتی ضد آب است که برای تهیه چادرهای برزنتی کاربرد دارد. این پارچه مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت دارد و به عنوان برزنت 3 لا 6 لا نخ معمولی شناخته شده است. جنس آن ضخیم ولی سبک است. به همین دلیل جابه جایی آن را راحت است. این پارچه در عرض‌های 100 تا 200 متری تولید می شود. این پارچه در رنگهای سبز، خاکی، یشمی، قهوه ای و … تولید می شود. دوخت برزنت بسیار مهم است و باید استاندارد باشد. به ویژه برای تولید سایبان و چادرهای مسافرتی باید دوخت مناسبی داشته باشد.

پارچه برزنت با قیمت ارزان

برزنت 3 لا 6 لا معمولی

این برزنت همان ویژگی های ذکر شده را دارد. پارچه های برزنتی کاربردهای مختلی دارند. این مدل پارچه معمولی بیشتر برای تهیه چادر به کار می رود. چادرهای ضد آب برای روکش کالا نیز کاربرد دارند. این پارچه مقاومت بسیار بالایی دارند. در مکان ‌های مرطوب امکان استفاده از آنها وجود دارد. کیفیت بالا و قیمت ارزان از ویژگی برزنت معمولی است. برزنت به طور کلی از الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه می شود. الیاف طبیعی مانند کرباس و الیاف مصنوعی مثل پلی استر نقش تعیین کننده ای در مقاومت پارچه ایفا می کنند.

اترس چادر به عنوان تولید کننده پارچه برزنت فعالیت دارد. این مجموعه انواع خرید برزنت کانتینری، مشمعی، شمعی، پلی استر، برزنت پی وی سی و … را تولید و به بازار عرضه می کند. بیشتر محوصلات برزنتی در این مجموعه مانند چادر مسافرتی تولید می شوند.

برزنت 3 لا 6 لا

قیمت برزنت

قیمت پارچه برزنت متری با توجه به نوع پارچه و کیفیت آن مشخص می شود. ابعاد پارچه نیز در تعیین قیمت پارچه تا حد زیادی موثر هستند. برزنت یک پارچه مقاوم در برابر آسیب ها و شرایط جوی مختلف است و طول عمر بالایی دارد. به دلیل تنوع انواع برزنت، انتخاب پارچه مناسب بسیار راحت تر است و مشری حق انتخاب بیشتری دارد. برای اطلاع از قیمت برزنت 3 لا و 6 لا نخ با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام