بهترین تولید کننده پارچه برزنت

فروش برزنت در کرج

بهترین تولید کننده پارچه برزنت

بهترین تولید کننده پارچه برزنت با نام اترس چادر، در زمان کوتاه فعالیت خود توانسته است محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه کند. برزنت یک پارچه مقاوم و ضد آب است که به دلیل خواص بی شمارش در صنایع مختلف کاربرد دارد. این پارچه از کرباس، پلی استر با روکش های پارافین و یورتان و یا پلاستیک پلی اتیلن تهیه می شود.برزنت در انواع مختلف سه لا و 6 لا نخ و ضخامت های مختلف تولید می شود.

فروش برزنت در فردیس

کاربرد پارچه برزنت

از برزنت برای تولید انواع چتر، سایبان، خیمه، برای روکش کالا، به عنوان روکش پالت، برای تهیه چادر های اسکلتی، روکش انواع وسایل کشاورزی، به عنوان روکش ضد آب محصولات و روکش کولر استفاده می شود. همچنین انواع برزنت با خواص گوناگون تولید می شود که کاربرد های خاصی دارند مانند برزنت شمعی، برزنت نسوز و … هر کدام از این پارچه ها در صنایع مختلف کاربرد دارند.

پارچه برزنت مقاومت کششی بالایی دارد. در برابر نور خورشید و اشعه فرابنفش آن مقاوم است و از عبور آن جلوگیری می کند. برای پوشش فضاهای باز به کار می رود و مقرون به صرفه و ارزان است. این پارچه ضد رطوبت می باشد و از نفوذ باران و برف جلوگیری می کند. به همین دلیل در ایجاد سایبان برای فروشگاه و مغازه از برزنت استفاده می شود.

در صنعت کیف و کفش سازی از برزنت به طور گسترده ای استفاده می شود. به دلیل استحکام بالا از برزنت نسوز برای درزگیری داکت کوره استفاده می شود.

فروش برزنت در فردیس

قیمت پارچه برزنت

پارچه های برزنتی به صورت رولی و متری در عرض های 100 تا 200 متری عرضه می شوند. با توجه به ابعاد پارچه برزنت و کیفیت آن، قیمت آن نیز مشخص می شود. این پارچه به صورت عمده و جزیی به فروش می رسد. برزنت یکی از به صرفه ترین پارچه ها که دارای مقاومت بالایی است و ارزان و دارای قیمت مناسبی می باشد. اترس چادر به عنوان بهترین تولید کننده پارچه برزنت در کرج و تهران فعالیت دارد.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام