0912 063 4885

بهترین پارچه برزنت

بهترین نوع برزنت

بهترین پارچه برزنت

بهترین پارچه برزنت را می‌توان از طریق شناخت محصولات و انواع پارچه ی برزنتی، انتخاب کرد. اما انتخاب بهترین پارچه برزنت چگونه است؟ برزنت انواع مختلفی دارد. از این پارچه ها برای تهیه چادر برزنت استفاده می شود. انواع مختلف برزنت با استفاده از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می شوند. این محصولات هر کدام ویژگی مختلفی دارند. به همین دلیل در هنگام خرید برزنت باید به نوع پارچه دقت شود. برخی از انواع برزنت آب گریز هستند و برخی دیگر کاملا ضد آب هستند. این خواص و ویژگی ها روی کیفیت برزنت تاثیر دارد و در انتخاب بهترین پارچه برزنت کمک کننده است.

بهترین پارچه برزنت

بهترین نوع برزنت کدام است؟

برای تهیه برزنت ممکن است از الیاف مصنوعی یا الیاف طبیعی استفاده شود. این الیاف با نام کرباس، پلی استر و … شناخته می‌شوند. یکی از انواع پرطرفدار برزنت پارچه برزنت 3 لا 6 لا نخ است. این پارچه برای می توان برای روکش خودرو، کالا و تجهیزات استفاده کرد. همچنین انواع مختلف پارچه برزنت با نام برزنت کانیتنری از دیگر پارچه های خوب و از بهترین پارچه برزنت است. به همین دلیل این دو از پرفروش ترین پارچه ها هستند که در ابعاد و اندازه مختلف به صورت متری و رولی و یا عمده به فروش می رسند.

از این پارچه های پرکاربرد می توان برای پوشش کالا، کامیون، تریلی و یا در انواع چتر و سایبان استفاده کرد. حتی بخش نشیمن بسیاری از صندلی های تاشو نیز از این پارچه های برزنتی ساخته شده است.

بهترین پارچه برزنت

انتخاب برزنت ضد آب

همانطور که در بالا گفته شد بهترین پارچه برزنت با توجه به کاربرد آن مشخص میشود. برزنت باید ضد آب و مقاوم باشد. دوام و عمر برزنت معمولا طولانی است و در برابر نور خورشید دچادر تغییر رنگ نخواهد شد. در نتیجه انتخاب مناسبی برای کاربردهای مختلف است. انتخاب پارچه چادر برزنت ضد آب با توجه به کاربرد آن متفاوت است.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام