بهترین چادر مسافرتی

بهترین چادر مسافرتی

بهترین چادر مسافرتی

بهترین چادر مسافرتی در بازار کدام است؟ انواع مختلفی از چادر مسافرتی برزنتی در بازار با کیفیت های مختلف وجود دارد. از چادر سفری برای کوهنوردی، طبیعت گردی و کمپینگ استفاده می شود. برخی از چادرهای مسافرتی مانند چادر معمولی، فنری، عصایی، حرفه ای، اتوماتیک و … از پرفروش ترین چادرهای موجود هستند. این محصول باید وزن کمی داشته باشد و همینطور مقاومت بسیار بالایی نیز داشته باشد. چادرهای برزنتی مقاومت بالاتری دارند. این چادرها در برابر شرایط جوی مختلف مقاوم هستند.

بهترین چادر مسافرتی

ویژگی چادر مسافرتی خوب چیست؟

با توجه به مطالب گفته شده در درجه اول چادر باید مقاومت بالایی داشته باشد. سبکی چادر نیز به ویژه برای کوهنوردان بسیار مهم است. معمولا چادرها از پارچه های ضد آب مانند پلی استر و برزنت تهیه می شوند. این پارچه ها در برابر رطوبت مقاوم هستند. پلی استر یک پارچه سبک و مقاوم است. معمولا برای چادر توری و پنجره در نظر گرفته می شود. این توری از ورود پشه به داخل جلوگیری می کند. همچنین موجب ورود هوای تازه به داخل چادر می شود. برخی از چادرهای مسافرتی قیمت بیشتری دارند. قیمت چادر با توجه به جنس و نوع چادر تعیین می شود.

تمامی چادرهای تولید شده در بازار از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. برخی از افراد که به صورت گروهی سفر می کنند تمایل به استفاده از چادرهای مسافرتی اسکلتی و گروهی دارند. این چادرها با نام چادر امدادی نیز شناخته می شوند. دلیل این نامگذاری این است که از آنها در شرایط بحرانی مانند زلزله نیز استفاده می شود.

چادر مسافرتی چهار فصل

قیمت چادر مسافرتی

همانطور که گفته شد قیمت چادر مسافرتی با توجه به نوع چادر مشخص می شود. چادرهای مسافرتی با توجه به اینکه معمولی، حرفه ای و یا دارای امکانات ویژه ای باشند، قیمت گذاری می شوند. اترس چادر به عنوان تولیدی انواع چادر مسافرتی فعالیت دارد. این مجموعه تمامی محصولات را به قیمت مناسب و ارزان به مشتریان عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت انواع چادر مسافرتی و انتخاب بهترین چادر مسافرتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام