0912 063 4885

بورس پارچه برزنت تهران

بورس پارچه برزنت تهران

بورس پارچه برزنت تهران

بورس پارچه برزنت تهران: باتوجه به تنوع انواع پارچه برزنت این پارچه کاربرد های مختلفی در صنایع دارد. انواع چادر برزنت ضد آب، برزنت نسوز، برزنت نانو، برزنت کانتینری، پارچه های شمعی، برزنت سایبان و … تولید می شوند. اترس چادر به عنوان تولید کننده پارچه برزنت در تهران و کرج فعالیت دارد. امکان خرید به صورت حضوری، تلفنی و خرید اینترنتی و آنلاین برای مشتریان فراهم شده است.

پرکاربردترین پارچه های برزنت

کاربرد انواع برزنت در صنایع مختلف

پارچه برزنت به دلیل مقاومت بالا یکی از محبوب ترین انواع پارچه می باشد. از پارچه های ضد آب برای تهیه انواع چادر های مسافرتی استفاده می شود. این پارچه در برابر شرایط جوی مختلف مقاوم است و آب و رطوبت را از خود عبور نمیدهد. به همین دلیل کاربرد های گوناگونی دارد. به دلیل اینکه برزنت آب گریز است از آن در تهیه سایبان و آلاچیق های اماده نیز استفاده می شود. برزنت سقفی دیگر کاربرد این پارچه است که معمولا برای روکش اسپیس فریم در هنگام برپایی سازه های نمایشگاهی به کار می رود.

برزنت سقف سوله که در واقع همان چادر کانتینری می باشد، می توان برای پوشش سوله های بزرگ به کار رود. برزنت کانتینری نیز برای پوشش کانتینر، روکش و پوشش بار و کاور کولر کاربرد دارد. این پارچه در اثر شرایط محیطی مختلف در تابستان و زمستان آسیب نمیبیند و جزء پارچه ها با طول عمر طولانی می باشد.

چادر ترانزیتی در کرج

قیمت برزنت در تهران

قیمت پارچه برزنت در تهران با توجه به قیمت های روز و ابعاد و نوع پارچه تعیین می شود. همانطور که گفته شد امکان خرید پارچه برزنت به صورت اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم شده است. با این روش می توان تا حد زیادی در وقت و هزینه ها صرفه جویی کرد. این مجموعه به عنوان یکی از بهترین تولید کننده پارچه برزنت فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت با مرکز فروش در تهران تماس بگیرید.

4.8/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام