تولیدی برزنت ضد آب

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

تولیدی برزنت ضد آب

تولیدی برزنت ضد آب: اترس چادر به عنوان تولیدکننده انواع پارچه برزنت فعالیت دارد. این تولیدی برزنت انواع پارچه را با کیفیت بالا در اختبار مشتریان قرار می دهد. یکی از پارچه های بسیار مقاوم و با دوام بالا، پارچه برزنتی است. این پارچه در برابر نفوذ آب مقاوم است. در واقع رطوبت و آب را از خود عبور نمی دهد. به همین دلیل یکی از پارچه های پرطرفدار در بازار است. قیمت ارزان و کیفیت بالا از ویژگی این پارچه است.انواع پارچه برزنت شامل برزنت ضد آب نانو، برزنت نسوز، برزنت پلی استر، برزنت پی وی سی، برزنت کانتینری و … در این مجموعه تولید می شوند.

برزنت ضد آب

ویژگی برزنت آب گریز

برزنت آب گریز یا ضد آب در صنایع مختلف کاربرد دارد. ویژگی اصلی این پارچه، ضد آب بودن آن است. به دلیل ضخامت و مواد و الیاف به کار رفته در آن از عبور آب جلوگیری می کند. از انواع برزنت ضد آب می توان از نوع برزنت کانتینری، برزنت پلی استر و پی وی سی نام برد. این پارچه ها در هنگام تولید با استفاده از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه شده اند. به همین دلیل دارای ظاهری براق تر هستند. نسبت به برزنت معمولی کیفیت بهتری دارند و برای مکان های مرطوب استفاده می شوند.

یکی از ویژگی های اصلی پارچه های ضد آب دوام و عمر طولانی این نوع پارچه هاست. به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی، این نوع برزنت دوام بیشتری دارد. قیمت مناسب، کیفیت بالا، دوام از ویژگی این نوع پارچه ها است.

کاور برزنتی کولر آبی

خرید پارچه برزنت ضد آب

برای خرید پارچه از طریق تولیدی برزنت ضد آب و بخش فروشگاه سایت اترس چادر اقدام کنید. انواع پارچه برزنت با کیفیت بالا در این مجموعه به فروش می رسد. برزنت یکی از مقاوم ترین انواع پارچه است و دارای قیمت مناسب است. امکان خرید حضوری برزنت نیز برای مشتریان وجود دارد. برای اطلاع از قیمت انواع برزنت به بخش فروش مراجعه کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام