0912 063 4885

تولیدی زیرانداز جاجیم

تولیدی زیرانداز جاجیم

تولیدی زیرانداز جاجیم

تولیدی زیرانداز جاجیم: اترس چادر به عنوان تولیدی انواع لوازم سفر مانند چادر مسافرتی، زیرانداز و صندلی تاشو فعالیت دارد. این محصولات همگی از برندهای داخلی و خارجی هستند و از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند یکی از محصولات پرفروش این مجموعه، زیرانداز جاجیم است. جنس این زیرانداز از الیاف مصنوعی می باشد. وزن آن با توجه به سایز زیرانداز تعیین می شود و معمولا بسیار سبک است. به همین دلیل گزینه بسیار مناسبی برای سفر و طبیعت گردی است. این محصول را می توانید به راحتی حمل کنید و در صندوق عقب خودرو قرار دهید.

تولیدی زیرانداز جاجیم

خرید زیرانداز مسافرتی

انواع مختلف زیرانداز مسافرتی مانند مدل حصیری و جاجیم بسیار پرطرفدار هستند. این محصولات را می توانید از طریق بخش فروشگاه سایت و قسمت محصولات مسافرتی تهیه کنید. این زیرانداز ها در ابعاد و طرح های مختلف به مشتریان عرضه می شوند. این محصول دارای دسته است و این امر حمل آن را راحت تر می کند. در گذشته از زیراندازهای معمولی برای سفر و طبیعت گردی استفاده می شد. این نوع زیراندازها ضد آب نبودند و خس و خاشاک زیادی را به خود جذب می کردند. بنابراین بعد از مدتی کثیف و غیر قابل استفاده می شدند.

در حال حاضر زیراندازهای مسافرتی اغلب به صورت مقاوم و با دوام ساخته می شوند. به عنوان مثال زیرانداز ضد آب حصیر پلاستیک ضد رطوبت است و دوام بسیار طولانی دارد.

زیرانداز جاجیم

قیمت زیرانداز جاجیمی چند است؟

با توجه به اندازه و ابعاد زیرانداز، قیمت آن مشخص می شود. کیفیت، نوع آن و برند تولید کننده نیز تا حد زیادی در قیمت آن موثر است. اترس چادر به عنوان تولیدی زیرانداز جاجیم این محصول را در ابعاد و اندازه های مختلف به مشتریان عرضه می کند. به همین دلیل مشتری حق انتخاب بیشتری دارد و محصول مورد نظر خود را انتخاب یم کند. برای اطلاع از قیمت زیرانداز با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام