تولیدی زیرانداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی

تولیدی زیرانداز مسافرتی

تولیدی زیرانداز مسافرتی به عنوان تولیدکننده انواع زیراندازهای حصیری در ابعاد مختلف فعالیت دارد. امکان خرید اینترنتی در کنار خرید حضوری و تلفنی برای مشتریان فراهم شده است. اترس چادر به عنوان تولیدکننده زیرانداز حصیری با قیمت ارزان شناخته شده است. زیراندازهای مختلفی در بازار تولید می شوند. به عنوان زیرانداز جاجیم و زیرانداز حصیری. البته مدل حصیری به دلیل ضد آب بودن و مقاومت بیشتر محبوبیت بیشتری در بین مشتریان دارد.

زیرانداز مسافرتی

فروش انواع زیرانداز حصیری

زیرانداز مسافرتی معمولا به صورت یک تکه و یا با دوخت میانی تولید می شوند. این محصولات با گنجایش های مختلفی تولید می شوند. به عنوان مثال در ابعاد 4 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری به فروش می رسند. معمولا این محصولات دارای بنر چاپی هستند و با استفاده از یک دسته هنگام جمع شدن به شکل یک ساک درمی آیند. بنابراین حمل آن بسیار آسان است. یکی از ویژگی های زیراندازهای مسافرتی حصیری سبکی آن است. وزن کم این زیرانداز به دلیل جنس آن است.

زیرانداز مسافرتی حصیری از حصیرپلاستیک ساخته می شود. به همین دلیل دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر پوسیدگی، رطوبت و شرایط محیطی مختلف است. رنگ آن ثبت است و قابل شستشو می باشد. قیمت زیرانداز حصیری با توجه به ابعاد آن و برند تولید کننده مشخص می شود.

زیرانداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی به قیمت تولیدی

همانطور که اشاره شد، اترس چادر به عنوان تولیدکننده انواع لوزام و تجهیزات سفر مانند زیرانداز مسافرتی فعالیت دارد. انواع لوازم مانند چادر مسافرتی و صندلی های تاشو سفری نیز در این مجموعه به فروش می رسند. بنابراین قیمت فروش محصولات بسیار ارزان و مناسب است. برای اطلاع از قیمت انواع زیرانداز و خرید زیرانداز حصیری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (15 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام