0912 063 4885

تولیدی سایبان چتری

تولیدی سایبان چتری

تولیدی سایبان چتری

تولیدی سایبان چتری: اترس چادر به عنوان تولید کننده چتر سایبان فعالیت دارد. فروش انواع چتر پایه وسط و چتر پایه کنار به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود. سایبان های چتری دارای تنوع در طرح، رنگ و شکل هستند. پایه چتر چرخدار و قابل جابه جایی ساخته می شود. بنابراین با وجود استحکام بالای این چتر می توان آنها را به راحتی جابه جا کرد. به ویژه در مورد چتر سایبان پایه کنار که دارای سازه بزرگ تری هستند وجود چرخ الزامی است. چتر سایبان دارای یک روکش برزنتی ضد آب است. به طور معمول پایه آن فلز با روکش ضد زنگ است که امکان تنظیم ارتفاعش وجود دارد.

تولیدی سایبان چتری

فروش چتر سایبان به قیمت عمده

اترس چادر به دلیل اینکه در زمینه فروش چترهای داخلی و خارجی فعالیت می کند، تمامی محصولات خود را به قیمت تولیدی و عمده به مشتریان ارائه می دهد. سازه های پیش ساخته قابل حمل مانند چتر سایبان توسط این مجموعه تولید و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند. قیمت عمده و قیمت تولید از ویژگی محصولات این مجموعه است. در واقع با خرید از این مجموعه واسطه ها حذف و شما مستقیما از تولید کننده خرید می کند. انواع محصولات خارجی و برندهای معروف نیز به صورت حضوری و آنلاین به فروش می رسند.

فروش چتر سایبان از طریق بخش فروشگاه سایت انجام می شود. برای خرید و دیدن محصولات بیشتر به قسمت محصولات پیش ساخته مراجعه کنید. قیمت ارزان، کیفیت بالا از ویژگی تمامی محصولات اترس چادر است.

تولیدی سایبان چتری

قیمت سایبان چتری

با توجه به اینکه چترهای مختلف مانند پایه کنار، آفتابگیر و پایه وسط توسط برندهای مختلفی تولید می شوند، بنابراین دارای قیمت های متفاوتی هستند. چترهای تولید داخل از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. همچنین دارای کیفیت قابل قبولی هستند. به دلیل نوسانات قیمت ارز قیمت محصولات وارداتی بیشتر از محصولات تولید داخل است. تولید کننده های انواع چتر سایبان داخلی نیز سعی بر تولید محصولات با کیفیت دارند.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام