0912 063 4885

تولیدی صندلی ساحلی

صندلی ساحلی

تولیدی صندلی ساحلی

تولیدی صندلی ساحلی: اترس چادر به عنوان تولیدکننده صندلی تاشو و صندلی ساحلی تاشو فعالیت دارد. این گروه تولیدی بازرگانی برخی از محصولاتش ساخت خود مجموعه است. البته برندهای خارجی در زمینه صندلی تاشو نیز در این مجموعه به فروش می‌رسند. انواع صندلی با دوام بالا در مدل ها و طرح های مختلف در این مجموعه به مشتریان ارائه می‌شوند. صندلی تختخواب شو ساحلی یکی از صندلی های پرفروش اترس چادر است. این صندلی بسیار راحت است و می توان از آن در کنار ساحل استفاده کرد.

ارزانترین صندلی مسافرتی

صندلی تختخواب شو ساحلی

این صندلی یک صندلی مسافرتی با دوام است. این محصول با نام صندلی تخت شو نیز شاخته میشود. علاوه بر استفاده از آن در ساحل و کنار دریا می توان از آن در منزل، حیاطف ویلا و مسافرت نیز استفاده کرد. این صندلی بسیار راحت نشین و مطابق بابدن انسان طراحی شده است. همین امر موجب شده است که در هنگام استفاده از ان دچار خستگی نشویم. حتی اگر مدت طولانی از این صندلی استفاده کنید دچار کمردرد نخواهید شد. صندلی تختخواب شو ساحلی یک صندلی ارزان و مناسب برای سفر است.

اترس چادر تولیدی صندلی تاشو ساحلی را دارد. این مجموعه بیشتر تجهیزات مسافرتی مانند صندلی ، چادر مسافرتی و زیرانداز را تولید می‌کند. این محصولات تولید داخل و خارج از کشور هستند. به همین دلیل هر کدام دارای قیمت های متنوعی هستند.

صندلی ساحلی

خرید عمده صندلی ساحلی

این مجموعه انواع صندلی ساحلی را با قیمت تولیدی و قیمت عمده به مشتریان ارائه می‌دهد. اگر قصد خرید صندلی تاشو مسافرتی را دارید می توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید. امکان خرید محصولات به صورت حضوری نیز برای مشتریان فراهم شده است. با توجه به قیمت ارزان مناسب این صندلی ها امکان خرید به صورت عمده نیز وجود دارد. تمامی محصولات دوام و عمر طولانی دارند و از متریال مرغوبی ساخته شده اند.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام