0912 063 4885

تولیدی چادر خودرو

تولیدی چادر خودرو

تولیدی چادر خودرو

تولیدی چادر خودرو: یکی از لوازم مورد نیاز برای کسانی که خودرو دارند، چادر خودرو است. در ایران بیشتر افراد از ماشین‌های ساخت داخل از کشور استفاده می‌کنند. اترس چادر به عنوان تولیدکننده انواع چادر برای خودرو سواری فعالیت دارد. در صورتی که پارکینگ شما روباز است تیاز به یک چادر برای جلوگیری از آسیب به خودرو هستید. این چادر باید از جنس برزنت باشد. برزنت یکی از پارچه های مورد استفاده برای تهیه و دوخت چادر خودرو است.

تولیدی چادر خودرو

قیمت چادر سواری چند است؟

چادر سواری با توجه به نوع ماشین دارای قیمت های متفاوتی است. به عنوان مثال چادر پراید با چادر 206 تفاوت قیمت دارد. البته این تفاوت قیمت‌های زیاد محسوس نیست و بسته به بزرگی و کوچکی خودرو تعیین می‌شود. جنس چادر نیز در تعیین قیمت چادر خودرو موثر است. فروش این چادرهای سواری با قیمت ارزان از طریق بخش فروشگاه اترس چادر قابل انجام است. چادر خودرو از ماشین در برابر نور خورشید محافظت می‌کند. نور خورشید به ویژه در تابستان موجب آسیب به رنگ خودرو می‌شود.

البته چادر خودرو برای مواقعی که باران می‌بارد نیز کاربرد دارد. در این مواقع باید حتما از چادر برای خودرو استفاده کرد. این چادرها ضد آب و ضد رطوبت هستند. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت هر چادر با بخش فروش و کارشناسان در تماس باشید.

تولیدی چادر خودرو

خرید چادر برای انواع خودرو سواری

اترس چادر برای انواع خودرو ایرانی و خارجی چادر ماشین برزنتی با کیفیت تولید می‌کند. معمولا از جنس برزنت واتر برای چادر سواری استفاده می شود. این جنس بسیار با کیفیت است و خودرو شما را از آسیب حفظ خواهد کرد. چادر سواری با قیمت تولیدی به مشتری عرضه می‌شود. چادر پراید، چادر پژو 206، پژو 405، چادر ال 90 و بسیاری از خودروهای ایرانی مانند تیبا و ساینا در این مجموعه تولید و به قیمت ارزان و مناسب به مشتریان عرضه می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام