0912 063 4885

تولیدی چادر مسافرتی در کرج

چه چادر مسافرتی بخریم؟

تولیدی چادر مسافرتی در کرج

تولیدی چادر مسافرتی در کرج: اترس چادر به عنوان تولیدی چادر مسافرتی در شهرهای تهران، کرج و فردیس فعالیت دارد. چادرهای سفری دارای انواع مختلفی هستند. هر کدام از این چادرها ویژگی خاص خود را دارند. اما اغلب چادرها از برزنت ساخته می شوند. همچنین آب گریز و ضد آب هستند. این چادرها در شرایط آب و هوایی مختلف کاربرد دارند. به همین دلیل می توان از آنها به عنوان چادر چهارفصل استفاده کرد. البته در تابستان فضای داخل چادر گرم می شود و بیشتر باید در شب استفاده شود. برخی از چادرها دارای پنجره و پشه بند هستند. تعدا پنجره و در با توجه به نوع چادر مشخص می شود.

چادر مسافرتی قابل حمل

بورس چادر مسافرتی در کرج

اترس چادر انواع چادر سفری را به قیمت تولیدی به مشتریان ارائه می دهد. چادر مسافرتی ساده و معمولی، اتوماتیک، حرفه ای، کوهنوردی و انواع چادر مسافرتی کودک و نوجوان توسط این مجموعه در شهر کرج و فردیس به مشتریان ارائه می شود. جنس بیشتر چادرها از برزنت پلی استر است. برزنت پلی استر موجب می شود که چادر مقاومت و استحکام بالایی داشته باشد. همچنین عمر طولانی تری نسبت به سایر محصولات خواهد داشت. چادر مسافرتی را می توانید از طریق بخش فروش اترس چادر به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنید.

یکی از چادرهای پرطرفدار، چادر مسافرتی ساده و معمولی است. این چادر قیمت ارزان و مناسبی دارد. بنابراین مشتریان با هر بودجه ای می توانند چادر مورد نظر خود را خریداری کنند. بهترین چادر مسافرتی دارای ویژگی های مختلفی است.

قیمت چادر مسافرتی 6 نفره

قیمت چادر مسافرتی

با توجه به تنوع چادرهای مسافرتی، هر کدام قیمت متفاوتی دارند. زیرا هر کدام از این مزایا موجب افزایش قیمت چادر خواهد شد. بنابراین قبل از خرید باید از قیمت چادر مورد نظر مطلع شوید. دوام و عمر طولانی، کیفیت بالا و قیمت ارزان از ویژگی های چادرهای مسافرتی است. برای اطلاع از قیمت انواع چادر با بخش فروش در تماس باشید. انواع چادر کودک ، چادر نوجوان و … نیز در تولیدی چادر مسافرتی در کرج به فروش می رسد.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام