0912 063 4885

تولیدی چادر مسافرتی

خرید چادر سفری

تولیدی چادر مسافرتی

تولیدی چادر مسافرتی: اترس چادر به عنوان تولید کننده چادر مسافرتی برزنتی فعالیت خود را از سال 97 آغاز کرده است. برای تولید چادر معمولا از پارچه های برزنتی و پارچه پلی استر استفاده می شود. برزنت به عنوان یک پارچه ضخیم و ضد آب شناخته شده است که دوام و عمر طولانی دارد. انواع چادر کمپینگ 1 نفره، 2 نفره، 4 نفره، 6 نفره و … در این مجموعه تولید می شوند. برخی از چادر های گروهی مانند چادر نظامی، چادر اسکلتی و چادر هلال احمر نیز در بخش فروشگاه به صورت آنلاین قابل خریداری هستند.

خرید چادر مسافرتی دو نفره

ویژگی چادر مسافرتی

جنس پارجه به کاررفته در چادر سفری معمولی، پلی استر است. به همین دلیل می توان چادر را در شرایط جوی مختلف استفاده کرد. امکان نفوذ رطوبت به چادر بسیار کم است و می توان به راحتی در مکان های مرطوب آن را به کار برد. طول، عرض و ارتفاع چادر بستگی به ظرفیت چادر دارد. چادر های 12 نفره ظرفیت 12 نفر به صورت نشسته و 6 نفر به صورت خوابیده را دارند. اغلب چادر های مسافرتی دارای ساک برای حمل آسان تر هستند. وزن چادر بستگی به گنجایش چادر، اسکلت بندی و جنس پارچه دارد.

چادر های مسافرتی پلی استر معمولا از پایه هایی از جنس فایبرگلاس بهره مند هستند. چادر مسافرتی دارای پنجره، در و هواکش است و در بسیاری از موارد این چادر ها دارای پشه بند نیز هستند. چادر مسافرتی معمولا گنجایشی بالاتر از عدد ذکر شده دارد به عنوان مثال چادر مسافرتی یک نفره دارای گنجایش 1 الی 2 نفر می باشد.

خرید چادر مسافرتی ارزان

قیمت چادر مسافرتی

قیمت چادر مسافرتی با توجه به جنس چادر، کیفیت آن، گنجایش و ظرفیت چادر تعیین می شود. برند تولید کننده چادر نیز در تعیین قیمت نهایی چادر نقش تعیین کننده ای دارد. در این مجموعه انواع چادر مسافرتی نظامی، چادر مسافرتی هلال احمر، اسکلتی و گروهی، چادر مسافرتی اتوماتیک و حرفه ای تولید و عرضه می شود. برای اطلاع از قیمت چادر مسافرتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام