تولید برزنت کانتینری استاندارد

تولید برزنت کانتینری استاندارد

تولید برزنت کانتینری استاندارد

تولید برزنت کانتینری استاندارد با استفاده از مواد و الیاف مصنوعی مانند پلی استر انجام می شود. مشمع کانتینری آب و رطوبت را از خود دفع می کند و یک مانع در برابر نفوذ نور خورشید می باشد. همانطور که می دانید برای انتقال کالا و بار در حمل و نقل جاده ای از کانتینر استفاده می شود. کانتینر جعبه های فلزی بزرگی هستند که روی ماشین های بزرگ قرار می گیرند. برای محافظت از بار کانتینر روی آن باید یک روکش مقاوم قرار گیرد تا در برابر عوال محیطی مقاوم باشد.

تولید برزنت کانتینری استاندارد

دلایل استفاده از برزنت کانتینری

پارچه کانتینری موجب می شود که بار داخل کانتینر آسیب نبیند. این پوشش مانع از خیس شدن بار، جلوگیری از نفوذ نور خورشید و مانع نفوذ میکروب و باکتری ها می شود. در واقع این روکش به عنوان یک پوشش آنتی باکتریال نیز عمل می کند. برزنت کانتینری همان برزنت ترانزیتی است که با نام مشمع نیز شناخته می شود و در دو نوع دورو و یک رو تولید می گردد. تنوع رنگ بالا موجب شده است تا مشتریان حق انتخاب رنگ ها مختلفی را داشته باشند.

گرد و غبار یکی از عواملی است که باعث شده برای پوشش کانتینر از پارچه کانتینری استفاده شود. این پارچه در اثر عوامل خارجی پوسیده و خراب نمی شود و دوام و عمر نسبتا طولانی خواهد داشت. همچنین سبک بودن آن وزن کمش دلیل دیگر کاربرد گسترده ی آن می باشد. یک برزنت مشمعی خوب باید ضد آب، نسوز و دارای مقاومت بالایی باشد. پارچه کانتینری مناسب چادر کانتینری باید با دوام باشد.

چادر کانتینری

لیست قیمت برزنت کانتینری استاندارد

قیمت برزنت کانتینری نسبت به سایر برزنت های مورد استفاده تا حدودی ممکن است بیشتر باشد. فروش چادر کانتینری به صورت رولی و متری انجام می شود. فروش عمده و جزء تاثیر فراوانی در تعیین قیمت این پارچه خواهد داشت. با توجه به نوسانات قیمت برزنت در بازار، لیست قیمت برزنت کانتینری در وب سایت درج نخواهد شد.

برای خرید برزنت درجه یک می توانید به بخش فروش اترس چادر مراجعه و برزنت مورد نظر خود را به صورت انلاین و اینترنتی سفارش دهید. برای اطلاع از لیست قیمت برزنت کانتینری استاندارد با بخش فروش در تماس باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام