0912 063 4885

تولید برزنت کانتینری

خرید برزنت کانتینری

تولید برزنت کانتینری

تولید برزنت کانتینری در مجموعه اترس چادر انجام می شود. از برزنت کانتینری برای تولید چادر کانتینری استفاده می شود. این پارچه مقاوم به عنوان یک پارچه ضد آب و ضد رطوبت شناخته شده است. به طر کلی انواع مختلفی از پارچه های برزنتی مانند برزنت نانو، برزنت شمعی، برزنت نسوز و … تولید می شود که هر کدام کاربرد و کارایی خاص خود را دارند. پارچه کانتینری یکی از انواع پارچه های تولید شده مقاوم است که در صنایع مختلف استفاده می شود.

ارزان قیمت ترین پارچه برزنت کانتینری

کاربرد اصلی برزنت کانتینری

پارچه و چادر کانتینری کاربرد های مختلفی دارند. به عنوان مال برای پوشش بالکن، پوشش سقف اسپیس فریم و … از برزنت کانتینری استفاده می شود. اما کاربرد اصلی آن در حمل و نقل جاده ای و برای پوشش کانتینر می باشد. در ماشین های سنگین مانند تریلی و کامیون نیز برای پوشش بار از چادر کانتینری استفاده می شود. سبکی و کم وزن بودن، مقاومت بسیار بالا در برابر پوسیدگی و سایش، ضد آب بودن و … از ویژگی های این پارچه است که موجب شده است به جای پوشش های فلزی از آن استفاده شود.

برزنت کانتینری با نام مشمع کانتینری نیز شناخته می شود. این پارچه ضد آب به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی پلی استر در ساخت و تهیه آن دارای ظاهری براق تر نسبت به برزنت معمولی است. این محصول دارای تنوع در طرح و رنگ است و در اندازه و ابعاد مختلف به صورت متری و رولی قابل خریداری است.

خرید برزنت کانتینری

قیمت مشمع کانتینری

چادر و مشمع کانتینری با توجه به ابعاد و کیفیت پارچه قیمت گذاری می شوند. امکان خرید اینترنتی برزنت نیز برای مشتریان از طریق فروشگاه سایت فراهم شده است. همچنین خرید برزنت کانتینری در تهران و کرج به صورت حضوری نیز امکان پذیر است. برای اطلاع از قیمت انواع برزنت و خرید برزنت کانتینری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام