0912 063 4885

مواردی که باید درباره تولید و خرید زیرانداز مسافرتی بدانید!

تولید و خرید زیرانداز مسافرتی

مواردی که باید درباره تولید و خرید زیرانداز مسافرتی بدانید!

تولید و خرید زیرانداز مسافرتی در وب سایت اترس چادر به صورت اینترنتی و آنلاین امکان پذیر است. زیرانداز سفری برای کسانی که به طبیعت گردی و سفر علاقه دارند، یکی از ضروریات سفر می باشد. اترس چادر به عنوان مرکز فروش زیرانداز مسافرتی در تهران و کرج فعالیت دارد.

ویژگی های تولید و خرید زیرانداز مسافرتی

امکان طراحی در ابعاد سفارشی و مورد نظر مشتری نیز امکان پذیر است. زیراندازها به صورت حصیری، پلاستیکی و کنفی تولید و عرضه می شوند. برای ایجاد مقاوت بالاتر، دور دوز تسمه ای به صورت لایه ضخیم در زیرانداز ایجاد شده است. امکان سفارش به صورت جزئی و عمده نیز برای مشتریان فراهم شده است.

تولید و خرید زیرانداز مسافرتی

اترس چادر به عنوان تولیدی زیرانداز حصیری، سایر لوازم سفر مانند چادر های مسافرتی و صندلی مسافرتی را نیز تولید می کند. زیراندازهای حصیری ضد آب هستند و قابلیت شستشو دارند. جنس آنها از الیاف مصنوعی می باشد که در صورت استفاده در مکان های مرطوب امکان نفود رطوبت وجود نخواهد داشت. کاور این محصول به صورت بنر چاپی روی زیر انداز درج شده که با یک دسته امکان حمل آسان آن را فراهم کرده است. این زیراندازها در ابعاد مختلف 4 متری، 6 متری و 9 متری تولید می شوند.

برخی از این زیرانداز ها به صورت یک تکه و برخی دیگر به همراه دوخت میانی طراحی می شوند. وزن زیرانداز بستگی به ابعاد آن دارد. برای اطلاع از قیمت زیرانداز ها و سفارش با کارشناس بخش فروش تماس بگیرید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام