0912 063 4885

تولید چادر برزنتی

خرید چادر برزنتی دست دوم

تولید چادر برزنتی

تولید چادر برزنتی برای تهیه انواع چادرهای مسافرتی و انواع کاور و پوشش کالا و خودرو انجام می شود. پارچه برزنت یه پارچه مقاوم است که طرفداران بسیار زیادی دارد. از این پارچه برای تهیه چادر برزنتی استفاده می شود. برزنت دارای انواع مختلفی است. برزنت نسوز، کانتینری، برزنت پلی استر، پی وی سی، برزنت شمعی و … انواع مختلف برزنت هستند. هر کدام از این پارچه ها کاربرد خاص خود را دارند. با توجه به انواع برزنت، قیمت ها نیز متفاوت است. قیمت برزنت شمعی با برزنت کانتینری فرق دارد.

پرکاربردترین پارچه های برزنت

تولیدکننده انواع پارچه برزنتی

اترس چادر به عنوان تولیدکننده انواع چادر و پارچه های برزنت و محصولات مسافرتی فعالیت دارد. انواع چادر مسافرتی، پارچه های برزنتی، برزنت کانتینری و … در این مجموعه به فروش می رسند. فروش محصولات به صورت اینترنتی وحضوری است. مشتریان از طریق فروشگاه اترس چادر اقدام به فروش انواع چادر می کنند. این چادرها شامل چادر خودرو، چادر مسافرتی و … هستند. تولیدی چادر برزنتی قیمت کمتری نسبت به رقبا دارد.

برزنت از کرباس و پلی استر تهیه می شود. این الیاف طبیعی و مصنوعی مقاومت پارچه را تعیین می کنند. به همین دلیل انواع پارچه برزنتی کیفیت مختلفی دارند. مثلا برزنت پلی استر و برزنت کانتینری از نظر کیفیت و مقاومت با هم متفاوت هستند و در مکان های مختلفی استفاده می شوند.

پارچه های برزنت پلی استر پنبه | تولید و فروش انواع پارچه پلی استر

خرید چادر و پارچه برزنت

اترس چادر در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. خرید چادر و پارچه برزنتی از طریق سایت نیز قابل انجام است. قبل از خرید با تماس با بخش فروش مشاوره رایگان در مورد محصولات دریافت کنید. این مجموعه در تلاش است که محصولات برزنتی را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.پارچه برزنت به عنوان یک محصول مقاوم و ضخیم شناخته شده است. برای اطلاع با شماره های درج شده در بالای سایت تماس بگیرید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام