0912 063 4885

تولید کننده چادر مسافرتی

تولید کننده چادر مسافرتی

تولید کننده چادر مسافرتی

اترس چادر تولید کننده چادر مسافرتی

اترس چادر به عنوان تولید کننده چادر مسافرتی در حوزه تولید و فروش چادر مسافرتی مانند چادر عصایی و فنری فعالیت می کند. تمامی مراحل ساخت چادر از برش، دوخت، پرس تا نصب و اجرا و همچنین خرید و فروش چادر مسافرتی ضد آب در این کارخانه انجام می شود.

تولید کننده چادر مسافرتی

یکی از مزایای استفاده از چادر های مسافرتی، داشتن لایه توری برای جلوگیری از ورود حشرات می باشد. وجود زیپ های دوطرفه که قابلیت باز شدن از داخل و بیرون از چادر را نیز دارد، از دیگر مزایای انواع چادر های مسافرتی است. اما چادر مسافرتی عصایی و فنری چه تقاوت هایی باهم دارند؟

تفاوت چادر مسافرتی فنری و عصایی در چیست؟

چادر مسافرتی عصایی (میله ای) به عنوان یک چادر کم حجم، وزن بسیار کمتری نسبت به چادر فنری دارد. علت نامگذاری آن شبیه بودن سازه فایبرگلاسی آن به عصای نابینایان می باشد. به طور ویژه از این نوع چادر برای کوهنوردی، کمپینگ و طبیعت گردی استفاده می شود. به طور کلی چادر های مسافرتی عصایی در دو نوع معمولی و ضد آب به بازار عرضه می شوند. نصب آنها نسبت به چادر فنری بیشتر طول می کشد.

چادر مسافرتی فنری از 4 مثلث فنری تشکیل شده است که با استفاده از پارچه هایی به یکدیگر دوخته شده اند. به علت حجم و وزن زیاد آن معمولا در بسته بندی های دایره ای شکل به بازار ارائه می شود. یکی از مزیت های این نوع چادر عدم نیاز به زمان خاص برای برپایی چادر است و در واقع با خارج کردن آن از کاور در چند دقیقه می توانید آن را نصب کنید.

تولید کننده چادر مسافرتی

چادر مسافرتی اتوماتیک که توسط برخی از تولید کننده های چادر مسافرتی عرضه می شود، از نظر وزنی با دیگر چادر ها متفاوت است و وزن بیشتری دارد. نصب این مدل چادر ها نیز نیاز به زمان زیادی ندارد. این چادرها از یک سازه فلزی که از قبل نصب شده است تشکیل می شوند.

5/5 - (4 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام