0912 063 4885

خرید آلاچیق پیش ساخته

آلاچیق پیش ساخته آکاردئونی

خرید آلاچیق پیش ساخته

خرید آلاچیق پیش ساخته یکی از دغدغه های افرادی است که برای حیاط یا در سفر نیاز یه آلاچیق تاشو آماده و سایبان دارند. این محصول قابل حمل است و به راحتی می‌توان آن را جابه جا کرد. لیست قیمت آلاچیق آماده با توجه به قیمت های روز تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت آلاچیق آکاردئونی می‌توانید با بخش فروش تماس بگیرید. قیمت آلاچیق ارزان نیز نسبت به سایر انواع آلاچیق مناسب تر است. یک آلاچیق آماده از برزنت تهیه شده و پایه های فلزی دارد. این پایه به صورت آکاردئونی باز و بسته می شود. خرید آلاچیق پیش ساخته باید از فروشگاه های معتبر فروش محصولات و تجهیزات مسافرتی انجام شود.

آلاچیق تاشو مسافرتی

قیمت آلاچیق ارزان مسافرتی

ارزان ترین نوع آلاچیق آماده پیش ساخته، همین آلاچیق تاشو است. قیمت آلاچیق آماده ارزان نیز با توجه به نوع آن مشخص می‌شود. البته این محصول با این مدل دارای قیمت مشخصی است. حتما تا به حال انواع آلاچیق چوبی، فلزی و سنگی را مشاهده کرده اید. این نوع آلاچیق ها معمولا قابل حمل و جابه جایی نیستند. آلاچیق پیش ساخته سبک است. همچنین با تا شدن فضای کمی را اشغال می‌کند. اگر به طبیعت گردی علاقه دارید و بخش زیادی از زمان خود را صرف آن می‌کنید می توانید از انواع وسایل ضروری سفر استفاده کنید. یکی از ویژگی های این نوع آلاچیق جلوگیری از تابش نور خورشید است. در واقع نور خورشید و اشعه مضر آن از طریق برزنت آلاچیق به داخل نفود نمی‌کنند.

قیمت آلاچیق ارزان

لیست قیمت آلاچیق پیش ساخته

محصولات موجود در مجموعه اترس چادر در وب سایت یا پیج اینستاگرام دارای لیست قیمت هستند. اما در مورد آلاچیق مسافرتی به دلیل عدم تنوع لیست قیمتی نیز وجود ندارد. در واقع این محصول به صورت تک قیمتی به بازار عرضه شده است. قیمت آلاچیق آماده را می توانید از طریق بخش فروش مجموعه به صورت آنلاین و یا حضوری مطلع شوید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام