0912 063 4885

خرید ارزان قیمت پارچه جودون

پارچه جودان

خرید ارزان قیمت پارچه جودون

خرید ارزان قیمت پارچه جودون: یکی از انواع پارچه های مقاوم مورد استفاده در صنعت پوشاک، پارچه جودون می باشد. همانطور که می دانید انواع پارچه های متنوع در بازار تولید می شود. پارچه جودون ضد آب به وسیله ماشین گرد باف تهیه می شود. برای تهیه آن از انواع الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. پارچه جودون یک رو پنبه دارای تنوع نخ در الیافش می باشد. تهیه البسه و پوشاک از اصلی ترین کاربرد های این پارچه است.

پارچه جودون کیف

کاربرد پارچه جودون

همانطور که گفته شد برای تیه انواع البسه و پوشاک از پارچه جودون استفاده می شود. همچنین می توان از آن در صنعت کیف سازی نیز استفاده کرد. پارچه جودون کیف باید از دوام و پایداری لازم برخوردار باشد. انواع تیشرت و شلوار و انواع پوشاک را می توان با استفاده از پارچه جودون تهیه کرد. پراچه ضد آب جودون با توجه به نیاز در صنایع دیگر هم کاربرد دارند و در ضخامت های مختلف تولید می شوند.

تنوع رنگ و طرح، کیفیت بالای پارچه و ضد آب بودن این پارچه از ویژگی های دیگر آن است. مراحل مختلفی برای تهیه پارچه جودون وجود دارد. به عنوان مثال در ابتدا باید جودون خام به کارخانه ارسال شود و تمامی مراحل تهیه پارچه در کارخانه انجام می شود. مثلا برای تغییر رنگ آن از مواد رنگرزی استفاده می شود. جودون خام از ترکیب نخ هایی مانند کامفور و کامپکت به دست می آید.

پارچه جودان

قیمت پارچه جودون ارزان

با توجه به قیمت های روز، قیمت پارچه جودون مشخص می شود. این پارچه دارای قیمت مناسب و ارزانی است. مرغوب بودن نخ، کیفیت پارچه جودون و … می تواند در تعیین قیمت آن تاثیر داشته باشد. فروش پارچه جودون به صورت متری و رولی و عمده می باشد. برای اطلاع از قیمت پارچه جودون با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام