خرید اینترنتی برزنت

چادر برزنتی

خرید اینترنتی برزنت

خرید اینترنتی برزنت از طریق فروشگاه آنلاین و بخش محصولات برزنتی انجام می شود. فروش اینترنتی پارچه برزنت در کنار امکان فروش حضوری برای مشتریان فراهم شده است. این پارچه های مقاوم از محبوب ترین پارچه ها برای کاربرد های مختلف هستند. به عنوان مثال از آن برای پارچه برزنت کیف ، برزنت کولر و به عنوان برزنت نظامی استفاده می شود. تولید و فروش انواع چادر های برزنتی مسافرتی و خودرو از دیگر کاربرد های آن می باشد.

چادر برزنتی

 

خرید اینترنتی پارچه ضد آب

یکی از خواص پارچه های برزنت ضد آب بودن آنهاست. خاصیت آب گریز بودن برزنت موجب می شود که در برابر رطوبت و نفوذ آب به داخل مقاوم باشد. با توجه به این خاصیت می توان از آن در مکان های مرطوب و در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کرد. علاوه بر ضد اب بودن از نفوذ اشعه خورشید نیز جلوگیری می کند به ویژه اشعه مضر یو وی نور خورشید.

تولید کننده پارچه برزنت

 

قیمت پارچه برزنت

همانطور که می دانید پارچه های برزنت دارای انواع مختلفی هستند. پارچه های برزنت نانو ، برزنت مشمایی، برزنت شمعی ، برزنت نسوز و … را می توان با توجه به نیاز در صنایع مختلف استفاده کرد. قیمت انواع مختلف برزنت با یکدیگر متفاوت است و با توجه به نوع، کیفیت و برند ان مشخص می شود. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

4/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام