0912 063 4885

خرید برزنت از تولیدی

لیست قیمت برزنت

خرید برزنت از تولیدی

خرید برزنت از تولیدی: برزنت شمعی، برزنت کانتینری، برزنت نانو، مشمایی، پلی استر، پی وی سی، ضد آب و … از انواع برزنت موجود در بازار هستند. همه این برزنت ها باید دارای کیفیت قابل قبول باشند. با توجه به کاربردهای مختلف برزنت کیفیت و مقاومت این پارچه باید حرف اول را بزند. یکی از ویژگی های پارچه های برزنتی که تقریبا در همه انواع آن ثابت است، ضد آب بودن پارچه است. تمامی پارچه های برزنتی از نفوذ رطوبت در حد قابل قبولی جلوگیری می کنند. برخی از انواع برزنت مانند برزنت کانتینری کاملا ضد آب هستند به همین دلیل برای پوشش کانتینر، دهانه و کاور کولر استفاده می شوند.

برزنت 3 لا 6 لا

قیمت انواع برزنت به قیمت تولیدی

انواع چادرهای برزنتی با کیفیت بالا از برزنت تولید می شوند. همانطور که می دانید برزنت از کرباس و پلی استر و مانند این مواد تهیه می شود. در واقع از الیاف طبیعی و مصنوعی برای ساخت آن استفاده می شود. الیاف مصنوعی موجب ضد آب شدن چادر برزنتی می شوند. در واقع با استفاده از این الیاف، برزنت در برابر شرایط جوی و محیطی مقاوم تر می شود. برزنت یک پارچه ارزان و مقاوم است که کاربردهای مختلفی دارد.

فروش برزنت به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق بخش فروشگاه سایت امکان پذیر است. انواع پارچه برزنت با کیفیت بالا در این مجموعه به فروش می رسد. امکان خرید انواع محصولات به صورت حضوری نیز وجود دارد.

چادر برزنت متری چند؟

فروش برزنت

همانطور که گفته شد برزنت انواع مختلفی دارد. همچنین این پارچه ها دارای کاربرد های مختلفی هستند. برزنت کانتینری، برزنت شمعی، برزنت پلی استر، برزنت پی وی سی، برزنت مشمایی و … از انواع برزنت هستند. یکی از پارچه های برزنتی، پارچه برزنت نسوز است. از این پارچه در جوشکاری برای تهیه دستکش و لباس ضد آتش استفاده می شود. همچنین برای درزگیری داکت کوره و در مکان هایی که حرارت بالا است از برزنت نسوز و ضد حریق استفاده می شود.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام