0912 063 4885

خرید برزنت سایبان

قیمت هر متر چادر برزنتی

خرید برزنت سایبان

خرید برزنت سایبان به صورت حضوری و اینترنتی از طریق بخش فروشگاه سایت اترس چادر امکان پذیر است. انواع پارچه برزنت با کیفیت بالا برای تهیه انواع چادر برزنتی سایبان در این بخش وجود دارد و با قیمت مناسب و ارزان به مشتریان ارائه می شود. از برزنت برای پوشش انواع سایبان متحرک و ثابت استفاده می شود. یکی از مزایای برزنت سایبان، امکان چاپ تبلیغات روی آن است. در واقع اگر برای کسب و کار خود به دنیال راهی برای تبلیغ و معرفی بیشتر آن می گردید، با استفاده از سایبان های برزنت علاوه بر استفاده از مزایای سایبان می توانید روی آن تبلیغات خود را چاپ کنید.

برزنت سایبان

ویژگی های انواع پارچه سایبان چیست؟

یکی از پارچه هایی که معمولا برای پوشش سایبان مغازه و فروشگاه استفاده می شود، پارچه برزنتی است. این پارچه مقاومت بسیار بالایی در برابر نور خورشید دارد. به دلیل مستحکم بودن دارای دوام و عمر طولانی است و در طول سال ها دچار تغییر رنگ و آسیب نخواهد شد. قیمت ارزان و مناسب این پارچه و کیفیت بالای آن موجب شده است که بیشتر از آن برای پوشش سایبان استفاده شود.

یکی دیگر از ویژگی های برزنت سایبان، جلوگیری از نفوذ آب است. در نتیجه در فصول سرد و پرباران از نفوذ آن به داخل جلوگیری می کند. داشتن یک سایبان مقاوم یکی از نیازهای اساسی و اولیه هر فروشگاه است. در صورتی که مغازه مواد غذایی و سوپر مارکت باشد حتما باید از سایبان استفاده کرد. عدم استفاده از سایبان موجب فاسد شدن مواد غذایی در اثر تابش بیش از حد نور خورشید خواهد شد.

چادر برزنت کارکرده

قیمت سایبان پارچه ای

قیمت سایبان با توجه به ابعاد و نوع پارچه تعیین می شود. سایبان پارچه ای برزنت یکی از بهترین انواع سایبان است. اترس چادر در زمینه تولید انواع پارچه برزنت فعالیت دارد. انواع برزنت ضد آب، نانو، برزنت کانتینری، برزنت نسوز، برزنت پلی استر و … در این مجموعه تولید می شود. برای اطلاع از قیمت پارچه سایبان برزنتی و خرید برزنت سایبان با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (4 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام