خرید برزنت ضد آب

لیست قیمت برزنت

خرید برزنت ضد آب

خرید برزنت ضد آب: برزنت یکی از انواع پارچه های مقاوم موجود در بازار است که کاربرد های گسترده ای در صنایع مختلف دارد. پارچه برزنت از کرباس و یا از پلی استر تهیه می شود. در واقع برزنت از الیاف طبیعی و مصنوعی ساخته می شود. دلیل استفاده از از الیاف مصنوعی مانند پلی استر در تهیه برزنت، ضد آب شدن آن است. در واقع با استفاده از این الیاف پارچه تولید شده در برابر رطوبت مقاوم می شود و می توان از آن در مکان های مرطوب نیز استفاده کرد.

پرکاربردترین پارچه های برزنت

ویژگی های برزنت ضد آب

برزنت به عنوان یک پارچه مقاوم شناخته شده است. پارچه برزنتی ضدآب دارای دوام بسیار بالایی است و در نتیجه طول عمر بسیار بالایی دارد. به همین دلیل دچار پوسیدگی و تغییر رنگ نمی شود. بیشتر پارچه های تولید شده بعد از گذشت مدتی، رنگ و کیفیت اولیه خود را از دست می دهند. اما در مورد پارچه برزنت قضیه متفاوت است. یکی دیگر از ویژگی های پارچه برزنت جلوگیری از نفوذ نور خورشید به داخل است. به همین دلیل برای تهیه سایبان مغازه و فروشگاه از برزنت استفاده می شود.

ویژگی اصلی برزنت ضد آب، آب گریز بودن آن است که یکی از ویژگی های اصلی آن محسوب می شود. با توجه به این ویژگی پارچه های برزنتی از آن برای تهیه انواع چادر برزنتی، چادر مسافرتی، چادر و روکش خودرو و … استفاده می شود.

خرید آنلاین چادر برزنت

قیمت پارچه برزنت

قیمت برزنت با توجه به نوع آن، بافت، کیفیت و ابعاد آن متفاوت است. اترس چادر به عنوان تولید کننده پارچه برزنت فعالیت دارد و انواع برزنت مانند برزنت شمعی، نانو، برزنت نسوز، برزنت کانتینری، ترانزیتی و …در این مجموعه به صورت حضوری و آنلاین به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت انواع برزنت ضد آب با بخش فروش در تماس باشید.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام