خرید برزنت کانتینری

خرید برزنت کانتینری

خرید برزنت کانتینری

خرید برزنت کانتینری: پارچه برزنتی ضد آب که با نام برزنت کانتینری شناخته می شود یکی از مقاومترین انواع پارچه برزنت است که برای پوشش کانتینر و تهیه چادر کانتینری کاربرد دارد. این پارچه علاوه بر استفاده در حمل و نقل جاده و برای پوشش بار و کار، در سایر صنایع نیز کاربرد دارد. به عنوان مثال برای پوشش سقف سازه های اسپیس فریم و یا کاور کولر آبی از آن استفاده می شود. فروش پارچه برزنت به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق بخش فروشگاه امکان پذیر است.

خرید برزنت کانتینری

کاربرد اصلی برزنت کانتینری

همانطور که گفته شد کاربرد اصلی پارچه کانتینری برای تهیه چادر های مقاوم می باشد. این چادر ها کاربرد گسترده ای دارند. با توجه به اینکه وزن این پارچه سبک است، برای پوشش کانتینر ترجیحا از این پارچه استفاده می شود. از آن به عنوان چادر کامیون، تریلی و ماشین های سنگین نیز استفاده می شود. دلیل این امر مقاومت بالای این پارچه در برابر شرایط محیطی می باشد. این پارچه در برابر براش باران و برف مقاوم است و رطوبت را به داخل نفوذ نمی دهد.

از دیگر ویژگی های پارچه کانتینری، جلوگیری از نفوذ نور خورشید به داخل است. این پارچه ضد اشعه یو وی و مضر نور خورشید می باشد. همین مزیت ها منجر شده است که این پارچه کاربرد بسیار گسترده ای داشته باشد. با توجه به قیمت ارزان و مناسب آن یکی از پرفروش ترین پارچه های موجود در بازار است. ارزان قیمت ترین پارچه برزنت کانتینری را می توانید از طریق بخش فروشگاه خریداری کنید.

خرید برزنت کانتینری

قیمت چادر کانتینری

چادر کانتینری با توجه به دوخت، کیفیت پارچه و ابعاد قیمت گذاری می شود. این پارچه مقاوم در برابر سایش و پوسیدگی؛ مقاومت دارد. یکی از کاربرده ای اصلی آن استفاده از آن برای پوشش بالکن می باشد. همانطور که گفته شد پارچه های برزنتی دارایی قیمت ارزان و مناسبی هستند و با توجه به مقاومت بالا بسیار کاربرد دارند. بهترین برزنت کانتینری را می توانید از مجموعه اترس چادر خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه جهت خرید برزنت کانتینری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام