خرید زیرانداز حصیری

زیرانداز مسافرتی 9 متری

خرید زیرانداز حصیری

خرید زیرانداز حصیری با توجه به اندازه و ظرفیت زیرانداز انجام می شود. انواع زیرانداز مسافرتی معمولا به صورت یک تکه و یا با دوخت میانی تولید می شوند. ضخامت آنها در حدود 2 میلی متر است و به عنوان زیراندازهای ضد آب و قابل شستشو شناخته شده اند. وزن کم و سبکی از دیگر ویژگی های این محصولات است. زیرانداز حصیری معمولا کاور آن دارای یک بنر چاپی است و یک زیرانداز 9 متری گنجایش و ظرفیت 18 نفر را دارد.

زیرانداز مسافرتی 9 متری

ویژگی زیرانداز حصیری

زیرانداز مسافرتی حصیری از جنس حصیرپلاستیک هستند. این محصول را می توان در مکان هایی که رطوبت وجود دارد نیز استفاده کرد. در واقع آب و رطوبت را از خود عبور نمی دهد. زیرانداز به عنوان یکی از تجهیزات و ملزومات سفر شناخته شده و در واقع یکی از ضروریات مسافرت و طبیعت گردی می باشد. هنگام سفر، کمپینگ و کوهنوردی برای استراحت نیاز به یک زیانداز مقاوم داریم. انواع زیرانداز های جاجیم و حصیری در بازار تولید می شود که می توانیم با توجه به نیاز خود هر یک را خریداری کنیم.

زیرانداز حصیری دارای مزایای بسیاری است که آن را تبدیل به یک محصول درجه یک کرده است. شما به راحتی می توانید زیرانداز را جابه جا کنید و مانند یک ساک حمل کنید و یا در صندوق عقب خودرو قرار دهید. اترس چادر تولید کننده انواع زیراندازه ای مسافرتی می باشد. این محصولات دارای تنوع در طرح و رنگ و دارای گنجایش های مختلف می باشند. قیمت زیرانداز 6 متری با توجه به جنس آن تعیین می شود.

قیمت زیرانداز حصیری

قیمت زیرانداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی با توجه به جنس، بافت، برند تولید کننده و … دارای قیمت های متفاوتی است. زیرانداز های حصیری نیز با توجه به ظرفیت و گنجایش مورد نظر قیمت گذاری می شوند. انواع زیرانداز 4 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری در مجموعه اترس چادر تولید می شود. برای اطلاع از قیمت زیرانداز حصیری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام