خرید زیرانداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی 6 متری

خرید زیرانداز مسافرتی

خرید زیرانداز مسافرتی به عنوان یکی از تجهیزات و لوزام ضروری سفر برای کسانی که به طبیعت گردی، کوهنوردی و کمپینگ علاقه دارند، توصیه می شود. انواع مختلفی از زیرانداز های مسافرتی در بازار وجود دارد. به عنوان مثال زیرانداز های حصیری و جاجیم از نمونه های تولید شده هستند. با توجه به گنجایش و ظرفیت مورد نظر می توانیم زیرانداز را انتخاب و خریداری کنیم. اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع زیرانداز های مسافرتی فعالیت دارد.

زیرانداز حصیری مسافرتی

ویژگی های زیرانداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی باید دارای ویژگی ها و امکاناتی باشد. زیرانداز حصیری آن از حصیرپلاستیک ساخته می شود و به صورت یک تکه و یا با دوخت میانی به فروش می رسد. بیشتر زیرانداز های حصیری دارای بنر چاپی و دسته هستند. دسته زیرانداز موجب می شود که در هنگام جمع آوری آن، حمل و جابه جایی اش راحت تر باشد. با توجه به نیاز مشتری، انواع زیرانداز در ابعاد 4 متری، زیرانداز مسافرتی 6 متری، 9 متری و 12 متری تولید می شود. از نظر وزنی، زیرانداز حصیری بسیار سبک است و دلیل آن استفاده از حصیر پلاستیک در ساخت و تهیه آن می باشد.

یکی دیگر از ویژگی عای زیرانداز حصیری، عدم نفوذ رطوبت و ضد آب بودن آن است. به گونه ای که می توانید در مکان های مرطوب نیز از آن استفاده کنید. در واقع حصیر پلاستیک ضد آب است و مانع از نفوذ آب و رطوبت می شود.

تولید و خرید زیرانداز مسافرتی

قیمت زیرانداز مسافرتی حصیری

زیرانداز های مسافرتی دارای قیمت های متنوعی هستند که با توجه به جنس، بافت و … قیمت نهایی آنها مشخص می شود. قیمت زیرانداز مدل حصیری نیز با توجه به ابعاد زیرانداز و کیفیت ساخت قیمت گذاری می شود. اترس چادر تولید کننده انواع لوازم و تجهیزات سفر مانند انواع چادر مسافرتی، صندلی مسافرتی تاشو و زیرانداز می باشد. برای اطلاع از قیمت انواع زیرانداز و خرید زیرانداز حصیری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام