خرید صندلی تاشو مسافرتی

فروش صندلی تاشو در کرج

خرید صندلی تاشو مسافرتی

خرید صندلی تاشو مسافرتی به عنوان یکی از تجهیزات سفر برای کسانی که به طبیعت گردی، کوهنوردی و کمپینگ علاقه دارند، جزء ضروریات سفر می باشد. انواع صندلی تاشو با امکانات و ویژگی های مختلف تولید می شود. هر کدام از صندلی مسافرتی تولید شده دارای ویژگی مختص به خود هستند. از نمونه های صندلی مسافرتی می توانیم از صندلی جا لیوان دار، صندلی تاشو مبلی، صندلی تاشو کتابی و … نام ببریم.

صندلی مسافرتی

ویژگی های صندلی تاشو مسافرتی

همانطور که گفته شد به علت تنوع صندلی های تولید شده هر کدام ویژگی مختص به خود را دارند و این قضیه خرید صندلی تاشو را مشکل می کند. اما همه این محصولات در یک چیز مشترک هستند و آن راحتی شخص استفاده کننده است. در واقع باید صندلی به گونه ای طراحی شده باشد که شخص در هنگام استفاده دچار کمردرد و خستگی نشود. طراحی استاندارد می تواند منجر به تولید یک صندلی مناسب و کارآمد شود. انواع مختلفی از صندلی ها با متریال گوناگون تهیه می شوند. به عنوان مثال صندلی های تاشو پلاستیکی، فلزی و یا چوبی از انواع صندلی های تولید شده هستند.

در برخی از صندلی های سفری برای بخش نشمین و تکیه گاه از پارچه برزنت ضد آب استفاده می شود. این پارچه بسیار مقاوم است و دوام بسیار بالایی دارد. در صورتی که از فریم پلاستیکی برای صندلی استفاده شود، صندلی دارای وزن کمتری می باشد و در نتیجه جابه جایی و حمل آن نیز آسانتر است.

صندلی جا لیوان دار

قیمت صندلی تاشو

قیمت صندلی تاشو مسافرتی و سفری با توجه به نوع صندلی و امکانات و ویژگی هایش تعیین می شود. اترس چادر تولید کننده انواع تجهیزات و لوازم سفر مانند چادر مسافرتی، زیرانداز حصیری و صندلی های مسافرتی می باشد. تنوع طرح و رنگ و تولید انواع لوازم سفر از ویژگی تولیدات این مجموعه است. برای اطلاع از قیمت انواع صندلی تاشو و صندلی کمپینگ با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام