خرید صندلی تاشو

صندلی جا لیوان دار

خرید صندلی تاشو

خرید صندلی تاشو با توجه به انواع مختلف صندلی مسافرتی در بازار با شرایط و امکانات ویژه، تا حدودی دشوار می شود. چه نوع صندلی تاشو مسافرتی با بدن انسان سازگار تر است و دارای طراحی استاندارد می باشد؟ کدام یک وزن کمتری دارند و به راحتی قابل جابه جایی هستند؟ اترس چادر تمامی محصولات و تجهیزات سفر را از جمله صندلی تاشو را با قیمت نمایندگی به مشتریان عرضه می کند. در ادامه ویژگی های انواع صندلی سفری و کمپینگ را ذکر می کنیم.

قیمت صندلی تاشو

ویژگی صندلی تاشو کمپینگ

صندلی های تاشو برای کسانی که به طبیعت گردی و کمپینگ علاقه دارند یک گزینه بسیار مناسب است. صندلی تاشو اغلب توانایی تحمل وزن تا 105 کیلوگرم را نیز دارا می باشد. برای راحتی بیشتر شخص استفاده کننده در هر پایه ضربه گیر قرار داده شده است. این صندلی ها به هنگام بسته شدن حجم بسیار کمی را اشغال می کنند و همین امر موجب می شود که به راحتی در هنگام سفر از آن استفاده کنیم.

روکش صندلی سفری معمولااز جنس برزنت است. مگر اینکه صندلی به طور کامل پلاستیکی یا چوبی باشد که در این صورت بخش نشیمن و تکیه گاه آن نیز ممکن است از همان جنس باشد. دوام بالای برزنت و طول عمر زیاد ان موجب شده است که برای اکثر این صندلی ها از روکش با پارچه برزنت ضد آب استفاده شود.

صندلی تاشو

قیمت صندلی مسافرتی

قیمت صندلی تاشو با توجه به نوع صندلی و امکانات و ویژگی های آن تعیین می شود. این صندلی ها جای کمی اشغال می کنند و به راحتی در صندوق عقب خودرو قرار می گیرند. معمولا پایه های بیشتر صندلی های تاشو فلزی است که در برخی مواقع از پلاستیک برای کاهش وزن صندلی نیز استفاده می شود.برای اطلاع از قیمت صندلی تاشو مسافرتی و خرید آن با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام