خرید صندلی مسافرتی

خرید صندلی مسافرتی

خرید صندلی مسافرتی

خرید صندلی مسافرتی به عنوان یکی از لوازم سفر برای کسانی که به سفر علاقه دارند توصیه می شود. صندلی تاشو مسافرتی برای راحتی بیشتر و استراحت در سفر کاربرد فراوانی دارد. انواع مختلفی از این نوع صندلی با امکانات ویژه تولید می شود که هر کدام دارای قیمت های مختلفی هستند. معمولا اسکلت صندلی تاشو فلزی، پلاستیکی و یا چوبی است. نوع پلاستیکی آن دارای وزن کمتری است به همین دلیل جابه جایی و حمل آن نیز راحت تر است.

خرید صندلی مسافرتی

ویژگی های صندلی های سفری

همانطور که گفته شد صندلی های تولید شده هرکدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. این نوع صندلی ها معمولا در مدل ها دسته دار، بدون دسته، با تکیه گاه و بدون تکیه گاه تولید می شوند. یکی از نکاتی که در هنگام خرید صندلی باید به آن توجه کرد، وزن صندلی است. در واقع صندلی تاشو باید سبک و کم حجم باشد. تا بتوان آن را به راحتی جابه جا کرد.

برخی از صندلی مسافرتی با استفاده از رویه برزنتی تولید می شوند. این رویه مقاوم و ضد آب دوام و عمر طولانی دارد و در اثر تابش نور خورشید دچار تغییر رنگ نمی شود. همچنین در اثرگذشت زمان دچار پوسیدگی نخواهد شد. به همین دلیل یکی از صندلی های پرطرفدار می باشد که خرید آن را به شما توصیه می کنیم.

خرید صندلی مسافرتی

قیمت صندلی تاشو

صندلی سفری تاشو با توجه به نوع صندلی، کیفیت ساخت، جنس و … دارای قیمت های متفاوتی است. این صندلی به دلیل کم جا بودن هنگام جمع آوری به راحتی در صندوق عقب خودرو جای میگیرد. یکی از انواع صندلی تاشو، صندلی جالیوان دار است که در قسمت دسته صندلی مکانی برای قرار دادن لیوان تعبیه شده است. به همین دلیل دیگر نیاز به میز برای جلو صندلی وجود ندارد. برای اطلاع از قیمت صندلی تاشو مسافرتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام