0912 063 4885

خرید و فروش چادر برزنتی

پارچه برزنت با قیمت ارزان

خرید و فروش چادر برزنتی

خرید و فروش چادر برزنتی به روش آنلاین و حضوری انجام می شود. انواع چادر برزنتی از پارچه برزنت تهیه می شوند. برزنت یکی از بهترین پارچه های موجود در بازار از نظر کیفیت است. قیمت ارزان و کیفیت بالا موجب شده است از آن در صنایع مختلف استفاده شود. پارچه های برزنتی دارای انواع مختلفی هستند. به عنوان مثال برزنت نسوز، شمعی، کانتینری، نانو، پی وی سی، پلی استر و … از انواع برزنت هستند. قیمت و کارکرد این پارچه ها نیز با یکدیگر تفاوت دارد.

پارچه برزنت سبک

ویژگی چادرهای برزنتی چیست؟

چادر برزنتی باید دارای دوخت استاندارد باشد. دوخت و طراحی چادر در کیفیت آن موثر است. از پارچه برزنت برای تهیه انواع چادر مسافرتی، چادر خودرو، چادر کانتینری و … استفاده می شود. از نظر جنس، نوع برزنت، کیفیت و قیمت این پارچه ها با یکدیگر متفاوت هستند. چادرهای برزنتی روکش خودرو برای پوشش بار در کامیون، تریلی و خاور نیز کاربرد دارند. برزنت کانتینری برای تهیه چادر کانتینری و پوشش کانتینر کاربرد دارد. البته با توجه به مقاومت بسیار بالا در موارد دیگر نیز به کار برده می شود.

چادرهای برزنتی باید سبک و مقاوم باشند. ضد آب بودن و جلوگیری از نفوذ رطوبت در این چادرها بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل از این پارچه سبک و مستحکم برای روکش بار در حمل و نقل جاده ای استفاده می شود.

پارچه برزنت با قیمت ارزان

خرید چادر برزنت

برای خرید و فروش چادر برزنتی می توانید به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. در این بخش انواع چادرهای مقاوم و ضد آب برزنتی برای فروش به مشتریان عرضه شده اند. همچنین امکان خرید حضوری نیز برای مشتریان فراهم شده است. پارچه های برزنتی آب گریز هستند و از الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه می شوند. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنتی ارزان قیمت و چادر برزنتی با بخش فروش اترس چادر در تماس باشید.

4.8/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام