0912 063 4885

خرید پارچه برزنت ضد آب

کاربرد چادر برزنت

خرید پارچه برزنت ضد آب

خرید پارچه برزنت ضد آب در ایران بیشتر به صورت حضوری انجام شده است. ولیکن بسیاری از فروشگاه های اینترنتی نیز امکان خرید آنلاین آن را فراهم کرده اند، اگر می خواهید قدری در مورد این پارچه اطلاعات کسب کنید این مقاله به کار شما می آید. فروش اینترنتی پارچه برزنت نیز از طریق سایت و پیج انجام می شود.

خرید پارچه برزنت ضد آب
خرید پارچه برزنت ضد آب

پارچه برزنتی آب گریز چیست؟

پارچه برزنت ضد آب از اولین و ابتدایی ترین و در عین حال از کارآمد ترین نوع این پارچه به حساب می آید. پارچه برزنتی ضد آب که از پلی استر و الیاف گوناگونی مانند پنبه ساخته شده است. با روکشی از جنس پلاستیک پوشیده شده. این محصول بسیار پارچه مقاومی بوده و ضد آب بودن آن به خاطر موادی هست که روی آن کشیده می شود. این پارچه در برابر نور خورشید و آب مقاومت بسیار بالایی دارد و بخاطر جنس ضخیم آن بسیار بین مصرف کنندگان محبوب است. نکته جالب اینکه بهتر است بدانید این پارچه ها در رنگ ها و طرح های محدودی تولید می شوند. آنچه که در این پارچه ها هائز اهمیت است ضخامت و ضد آب بودن این نوع از پارچه برزنتی است. خرید پارچه برزنت ضد آب درجه یک را می توانید چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین از اترس چادر انجام دهید.

رول برزنت

روش خرید برزنت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت در صنعت نساجی میتوان پارچه های برزنتی با ضخامت گوناگون خریداری کرد. هر چه مقاومت این پارچه در برابر عوامل طبیعی مانند آب، طوفان، گرد غبار و… بیشتر باشد، قیمت پارچه بالاتر می باشد. طبعا هر چه پارچه از کیفیت پایین تری برخوردار باشد، بهای پرداختی این پارچه پایین تر است. به طور کلی قیمت پارچه برزنت ضد آب بر حسب ضخامت و قدرت ضد آب بودن آن محاسبه می گردد. ولیکن عواملی چون شرایط بازار، اندازه و ابعاد و همچنین ظاهر در قیمت گذاری آن بی تاثیر نیست.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام