0912 063 4885

خرید چادر اسکلتی

چادر گروهی

خرید چادر اسکلتی

خرید چادر اسکلتی از طریق بخش فروشگاه اترس چادر به صورت آنلاین امکان پذیر است. امکان خرید حضوری انواع چادر عشایری، نظامی و گروهی نیز برای مشتریان فراهم شده است. چادر اسکلتی بزرگ و جادار برای مسافرت و اسکان های طولانی کاربرد بیشتری دارند. جنس این چادرها از پارچه برزنت است که برای تهیه بیشتر چادرهای برزنتی از آن استفاده می شود. این پارچه مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل محیطی و جوی دارد. به همین دلیل چادرهای نظامی را از برزنت تهیه می کنند.

چادر عشایری

سفارش چادر اسکلتی به صورت اینترنتی

امکان خرید چادرهای مجموعه اترس چادر به صورت اینترنتی و حضوری فراهم است. به همین دلیل سفارش این چادر بسیار راحت است. این چادرها در ابعاد بسیار بزرگ تولید می شوند. بدنه چادر فلزی است و با استفاده از طناب و میخ به زمین متصل می شوند. چادر عشایری در مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله به عنوان یک چادر امدادی برای اسکان طولانی استفاده می شود. جنس پارچه چادر برزنتی است و از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری می کند. این چادرها چهارفصل هستند و در تمام فصول گرم و سرد سال قابل استفاده اند. با خرید چادر اسکلتی دیگر سال ها از خرید چادر مسافرتی بی نیاز می شوید. دلیل این امر مقاومت بالا و دوام آن است.

اترس چادر انواع چادر گروهی مسافرتی را با کیفیت بالا و قیمت ارزان به مشتریان ارائه می دهد. این چادرها همگی ضد آب هستند و در برابر سایش، رنگ پریدگی و آب مقاومند. چادر معمولی، فنری، اسکلتی، گروهی، عشایری، حرفه ای، اتوماتیک و نظامی در بخش فروشگاه و محصولات کشاورزی وجود دارند.

چادر نظامی برزنتی

قیمت چادر اسکلت دار

چادر نظامی اسکلت دار با توجه به ابعادش قیمت گذاری می شود. در واقع این چادرهای بزرگ و جادار همگی دارای کیفیت بالا هستند و برای شرایط دشوار کارایی دارند. به همین دلیل ابعاد و ظرفیت آن تاثیر زیادی در قیمتش دارد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر مسافرتی اسکلتی و خرید آن به بخش فروش مراجعه کنید.

4.6/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام