خرید چادر برزنتی

خرید چادر برزنت

خرید چادر برزنتی

خرید چادر برزنتی: یکی از پارچه هایی که کاربرد بسیار گسترده ای در تهیه انواع چادر دارد، پارچه برزنت است. این پارچه ضخیم و با دوام را می توان برای تهیه چادر برزنتی سقفی، سایبان، چادر کانتینری و ترانزیتی، چادر شمعی و چادر خودرو به کار برد. برزنت معمولا از کرباس و یا پلی استر تهیه می شود. ماده اولیه و الیاف به کار رفته در تهیه پارچه می تواند تاثیر زیادی در دوام و کیفیت آن داشته باشد. اترس چادر به عنوان تولید کننده چادر برزنت فعالیت دارد و به صورت اینترنتی وحضوری نسبت به فروش پارچه و چادر اقدام می کند.

قیمت برزنت چادری

ویژگی های چادر های برزنتی

چادر های برزنتی با توجه به کاربرد هایی که دارند، دسته بندی می شوند. پارچه به کار رفته برای تهیه چادر معمولا باید ضد آب باشد. انواع چادر مسافرتی با استفاده از موادی مانند پلی استر و پارچه برزنتی ضد آب تهیه می شوند. پلی استر موجب می شود که بافت پارچه در برابر آب و رطوبت غیر قابل نفوذ شود و در واقع در ظاهر پارچه نیز تاثیرگذار است و آن را براق تر می کند. انواع چادر های اتوماتیک و حرفه ای، چادر هلال احمر و اسکلتی و نظامی همگی از الیاف برزنت تهیه می شوند.

یکی از ویژگی های پارچه های برزنتی، عدم سایش و پوسیدگی آن می باشد. برزنت در برابر نور خورشید تا حد زیادی مقاوم است و دچار رنگ پریدگی نمی شود، به همین دلیل برای ساخت انواع صندلی مسافرتی از برزنت برای روکش نشیمن و تکیه گاه استفاده می شود. قیمت برزنت بسیار ارزان و مناسب و با توجه به کیفیت بالای آن یکی از پرفروش ترین پارچه های موجود در بازار است.

قیمت برزنت

قیمت چادر برزنت

همانطور که گفته شد قیمت پارچه برزنت نسبت به سایر پارچه ها ارزان تر است و همین امر موجب تاثیرگذاری روی قیمت انواع چادر های برزنتی می شود. لیست قیمت چادر برزنتی به دلیل نوسانات قیمت فعلا در سایت درج نخواهد شد.  انواع پارچه های برزنتی مانند برزنت شمعی، برزنت نسوز، برزنت نانو، برزنت مشمایی و … کاربرد های مخصوص به خود را دارند. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت و چادر برزنتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام