0912 063 4885

خرید چادر برزنت ضد آب

پارچه برزنت با قیمت ارزان

خرید چادر برزنت ضد آب

خرید چادر برزنت ضد آب از طریق بخش فروشگاه اترس چادر امکان پذیر است. این مجموعه در حوزه فروش محصولات برزنتی مانند پارچه برزنت و چادر برزنت فعالیت دارد. یکی از پارچه های بسیار مقاوم و ارزان در بازار برزنت است. این پارچه در برابر نفوذ رطوبت و آب مقاوم است. در واقع برزنت از کرباس و پلی استر تهیه می شود. پارچه های مقاوم برزنتی ضد آب از الیاف مصنوعی و طبیعی ساخته می شوند. به عنوان مثال پلی استر موجب می شود که ظاهر پارچه براق تر شود. این پارچه در فصول پربارش کاربرد زیادی دارد.

قیمت برزنت متری

مشخصات چادر برزنتی

چادر برزنتی از برزنت تهیه می شود. برزنت دارای انواع مختلفی است که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. مثلا برزنت کانتینری را برای پوشش کانتینر به کار می برند. البته این نوع پارچه ها به دلیل کیفیت و مقاومت بالا در صنایع مختلف به کار می روند و تنها یک کاربرد ویژه ندارند. چادر برزنتی مسافرتی یکی دیگر از محصولاتی است که با برزنت پلی استر ساخته می شود. یک چادر مسافرتی باید در برابر شرایط جوی مختلف مقاوم باشد. مثلا در زمستان از نفوذ آب به داخل جلوگیری کند. همچنین در برابر نفوذ اشعه مضر خورشید نیز مقاومت کند.

یک پارچه برزنت خوب باید در اثر عوامل محیطی دچار آسیب، رنگ پریدگی و … نشود. در واقع این نوع پارچه ها طول عمر بالایی دارند. این پارچه های ماندگار را برای روکش صندلی نیز به کار می برند.

لیست قیمت برزنت

خرید پارچه برزنت

برای خرید پارچه برزنت و انواع چادر برزنتی به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. در این بخش امکان خرید اینترنتی برزنت برای مشتریان فراهم شده است. انواع پارچه ها، تجهیزات و لوازم سفر در این مجموعه به مشتریان ارائه می شوند. برای اطلاع از قیمت چادر و خرید برزنت ضد آب با بخش فروش اترس چادر در تماس باشید.

5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام