خرید چادر سفری

خرید چادر سفری

خرید چادر سفری

خرید چادر سفری یکی از دغدغه های افرادی است که به کوهنوردی، طبیعت گردی و کمپینگ علاقه مند هستند. انواع چادر مسافرتی مختلف با قابلیت ها و امکانات ویژه در بازار وجود دارد. چادر مسافرتی جدید مانند چادر های مسافرتی اتوماتیک و حرفه ای دارای خصوصیات مختلفی هستند که موجبات راحتی استفاده کننده را فراهم می کنند. برخی دیگر از چادر ها مانند چادرهای اسکلتی و گروهی امکان اسکان طولانی مدت در شرایط آب و هوایی سخت را برای شخص فراهم می کنند.

خرید چادر سفری

نکات مهم در خرید چادر سفری

در هنگام خرید چادر های مسافرتی باید به کیفیت و کارایی چادر مورد نظر دقت کنیم. به طور مثال اگر در صورتی که به صورت حرفه ای به طبیعت گردی مشغول هستیم باید از چادر های مقاوم مانند چادر اتوماتیک و حرفه ای استفاده کنیم. گنجایش و ظرفیت چادر، ضد آب بودن آن و کارایی چادر از نکاتی است که به هنگام خرید چادر سفری باید در نظر گرفت. چادر های گروهی که به نام چادر های امدادی نیز شناخته می شوند مانند چادر هلال احمر، چادر اسکلتی ونظامی از انواع بسیار با کیفیت چادر هستند.

چادر مسافرتی اسکلتی از جنس برزنت ضد آب هستند و دوام و عمر  طولانی دارند. این چادر ها رطوبت رابه خود جذب نمی کنند و برای سفرهای طولانی کاربرد دارند. معمولا با گنجایش زیاد تولید می شوند به همین دلیل به چادر های گروهی معروف هستند.

خرید چادر سفری

قیمت چادر مسافرتی

قیمت گذاری چادر مسافرتی نیز با توجه به قیمت های روز، مدل چادر مورد نظر، کیفیت چادر و امکانات آن مشخص می شود. اترس چادر به عنوان تولید کننده چادر مسافرتی فعالیت دارد و انواع مختلف چادر سفری را با قیمت های ارزان و مناسب به فروش می رساند. در این مجموعه علاوه بر چادر های مسافرتی، صندلی مسافرتی، زیرانداز حصیری و … نیز تولید می شود. برای اطلاع از قیمت و خرید چادر سفری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام