خرید چادر مسافرتی ارزان

خرید چادر مسافرتی ارزان

خرید چادر مسافرتی ارزان

خرید چادر مسافرتی ارزان از انواع چادر های معمولی مناسب کمپینگ و سفر انتخاب می شود. این چادر های ضد آب با گنجایش های مختلفی تولید می شوند. معمولا دارای پنجره هایی در اطراف و یک در، در جلوی چادر هستند. برخی از انواع چادر مسافرتی ارزان دارای پشه بند و هواکش هستند. ستون بندی چادر های مسافرتی با یکدیگر متفاوت است اما به طور معمول در چادر های مسافرتی از فایبرگلاس برای اسکلت بندی استفاده می شود. قیمت چادر معمولی از چادر مسافرتی اتوماتیک ارزانتر است.

خرید چادر مسافرتی ارزان

جنس چادر مسافرتی ارزان قیمت

جنس چادر های مسافرتی در اغلب موارد از پلی استر است. انواع پارچه های برزنتی مقاوم مانند برزنت پلی استر را برای پوشش چادر استفاده می کنند. علت این امر نیز مقاومت و دوام بسیار بالای آن است. پارچه برنو موجب می شود که چادر مسافرتی در برابر باد، آب و طوفان مقاومت داشته باشد. البته در انواع چادر ها از جنس های مقاوم دیگر نیز استفاده می شود. به عنوان مثال چادر اسکلتی و نظامی دارای نوع خاصی از برزنت است که آن هم بسیار مقاوم می باشد.

با توجه به گنجایش چادر، وزن آن نیز تعیین می شود. بدیهی است که چادر ها با گنجایش بیشتر دارای وزن بیشتری نسب به چادر های با گنجایش و ظرفیت کمتر هستند. همچنین ابعاد چادر نیز در ابعاد بسته بندی تاثیرگذار است. در برخی مواقع ستون بندی چادر مسافرتی ممکن است فلزی و یا فایبرگلاس باشد.

خرید چادر مسافرتی ارزان

قیمت چادر مسافرتی معمولی

قیمت انواع چادر مسافرتی با توجه به نوع چادر، گنجایش آن و قیمت های روز بازار تعیین می شود. با توجه به نوسانات قیمت چادر مسافرتی در بازار، قیمت ها در حال تغییر هستند. انواع چادر مسافرتی جدید و جدید ترین مدل های چادر مسافرتی مانند چادر مسافرتی اتوماتیک و حرفه ای در بازار با قیمت های متنوع وجود دارد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر ارزان قیمت با بخش فروش در تماس باشید.

4.8/5 - (19 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام