خرید چادر مسافرتی دو نفره

خرید چادر مسافرتی دو نفره

خرید چادر مسافرتی دو نفره

خرید چادر مسافرتی دو نفره: انواع چادر برزنتی در بازار موجود است که دارای گنجایش و ظرفیت های متفاوتی هستند. چادر مسافرتی 2 نفره یک چادر مقاوم است که وزن کمی دارد. معمولا گنجایش 2 الی 3 نفر را دارد و به عنوان یک چادر قابل حمل و سبک شناخته شده است. با توجه به نوع چادر نحوه باز و بسته کردن آن متفاوت است. چادر های حرفه ای و اتوماتیک به راحتی و در مدت زمان کمتری باز و بسته می شوند. انواع چادر مسافرتی دو نفره ارزان در بخش فروشگاه اترس چادر به فروش می رسد.

چادر مسافرتی دو نفره ارزان

ویژگی چادر مسافرتی 2 نفره

چادر های دو نفره مناسب برای کمپینگ، کوهنوردی و طبیعت گردی هستند. این چادر ها معمولا دارای پنجره و پشه بند هستند. جنس رویه چادر های معمولی مسافرتی از پلی استر است. این چادر دارای هواکش است و برخی از انواع آن دارای آفتاب گیر نیز می باشند. از نظر کیفیت ساخت تفاوتی بین چادر های مسافرتی یک نفره، 2 نفره، 3 نفره ، 4 نفره و … وجود ندارد و تنها مزیت این چادر ها با گنجایش کم سبکی آن می باشد که موجب می شود بتوانیم به راحتی آن را حمل کنیم.

یکی از لوازم ضروری سفر، چادر مسافرتی می باشد. بهتر است از بین چادر های مسافرتی موجود در بازار با توجه به ویژگی های آنها بهترین گزینه را انتخاب کنیم. انواع چادر برزنت هلال احمر، چادر اسکلتی، چادر نظامی، چادر اتوماتیک و حرفه ای در بازار موجود است.

خرید چادر سفری

قیمت چادر مسافرتی 2 نفره

چادر های مسافرتی با توجه به برند تولید کننده و جنس چادر قیمت گذاری می شوند. انواع چادر مسافرتی در مجموعه اترس چادر تولید می شود که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند. این چادر ها در گنجایش های مختلف تولید شده اند که مشتری می تواند با توجه به نیاز خود چادر مورد نظر را انتخاب کند. برای اطلاع از قیمت انواع چادر مسافرتی و خرید چادر سفری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام