0912 063 4885

خرید چادر گروهی

خرید چادر گروهی

خرید چادر گروهی

خرید چادر گروهی با شیوه های مختلف امکان پذیر است. چادر گروهی یکی از انواع چادر مسافرتی است که با نام امدادی نیز شناخته می‌شود. این چادر از پارچه برزنت ضد آب تهیه شده است. به همین دلیل در شرایط جوی مختلف مقاومت بسیار بالایی دارد. برخی از انواع این پارچه با ضخامت بالا و یا نازک تهیه می‌شوند. البته نمونه هایی که به صورت نازک تولید می‌شوند نیز مقاومت بسیار بالایی دارند. انواع محصولاتی مانند عشایری، نظامی و … نیز در این دسته بندی قرار می‌گیرند. از برزنت رنگی، سبز، زرد، سفید و … می‌توان برای تولید آن استفاده کرد. باید به این نکته توجه شود که این پوشش‌ها کاملا در برابر شرایط محیطی مختلف استحکام دارند.

خرید چادر گروهی

قیمت چادر عشایری برزنتی

از نام چادر عشایری نیز برای این محصول پرکاربرد استفاده می‌شود. مانند چادر هلال احمر از این چادر گروهی برزنتی نیز در هنگام حوادث می‌توان استفاده کرد. اما به دلیل مقاومت بالا، کوهنوردان و طبیعت گردان نیز از آن استفاده می‌کنند. برزنت یک پارچه بسیار ارزان و پرفروش است. معمولا با استفاده از یک سازه سبک این نوع چادرها برپا می‌شوند. برپایی آن نیاز به تخصص چندانی ندارد. در واقع بدون استفاده از تخصص خاصی می‌توان این پوشش ضخیم را برپا کرد.

خرید چادر اسکلتی تهران

در تهران و سایر شهرها، مراکزی برای تولید این محصول وجود دارد. خرید چادر گروهی از این مراکز توصیه می‌شود. در واقع مرکز پخش همواره قیمت ارزانتری نسبت به فروشگاه های دیگر خواهد داشت. شما می‌توانید چادر برزنتی را از طریق سایت و به صورت آنلاین نیز خریداری کنید. این امر موجب می‌شود که پوشش مورد نظر کیفیت بسیار بالایی داشته باشد زیرا شما ویژگی و مشخصات محصول را به صورت کامل در سایت بررسی می‌کنید. همین امر موجب می‌شود که خرید بهتری داشته باشید. البته گاهی سایت های مختلف اطلاعات کاملی در باره محصول اراده نمیدهند. چادر گروهی اسکت دار را از طریق پیج نیز می‌توانید سفارش دهید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام