دوخت و طراحی پارچه های برزنتی

دوخت و طراحی پارچه های برزنتی

دوخت و طراحی پارچه های برزنتی

دوخت و طراحی پارچه های برزنتی مقاوم در اترس چادر انجام می شود. دوخت پارچه برزنت از چند لایه نخ و تار و پود تشکیل می شود. پارچه های برزنتی که در مقایل رطوبت مقاوم هستند را با یک لایه پی وی سی کاور می کنند. دوخت چادر برزنتی باید با دقت بالا و استاندارد باشد. تولید کننده های پارچه برزنت انواع مختلف این پارچه را تولید و به بازار عرضه می کنند. در ادامه انواع برزنت را از نظر تار و پود تشکیل دهنده بررزسی می کنیم.

خرید آنلاین چادر برزنت

انواع برزنت از نظر تار و پود

برزنت یک پارچه مقاوم و مستحکم است که در انواع مختلف با قابلیت ها و وزن های متفاوت در بازار موجود است. این پارچه ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی می باشد. انواع برزنت شامل:

1- برزنت 1 لا 5 لا

80 درصد الیاف مورد استفاده در تهیه این نوع برزنت از پنبه است و 20 درصد آن را پلی استر تشکیل می دهد. وزن این نوع پارچه در حدود 300 گرم بر متر مربع می باشد. از ان می توان برای تهیه دستکش جوشکاری و برزنت کولر استفاده کرد. دوخت و طراحی این پارچه برزنت باید استاندارد باشد.

2- برزنت 2 لا 3 لا

از این نوع برزنت برای تولید سایبان و چتر و … می توان استفاده کرد. این برزنت نیز دارای الیاف طبیعی پنبه بیشتری است. وزن این پارچه در حدود 450 گرم بر متر مربع است.

پرکاربردترین پارچه های برزنت

3- برزنت 3 لا 3 لا

نسبت پنبه به پلی استر این پارچه نیز 80 به 20 می باشد. از آن برای تهیه انواع چادر نظامی و چتر و آلاچیق استفاده می شود. این برزنت دارای وزن 550 گرم بر سانتی متر مربع است.

4- برزنت 3 لا 6 لا

برزنت 3 لا 6 لا دارای وزن 730 گرم بر سانتی متر مربع است و عمر بسیار بالایی دارد. یکی از بهترین نوع برزنت و تولید داخل است. به عنوان یک برزنت ضد آب در نظر گرفته می شود. در تهیه چادر کامیون و کاور های ضد آب کاربرد دارد. این پارچه برزنتی با دوخت و طراحی استاندارد یکی از بهترین انواع برزنت ضد آب محسوب می شود.

اترس چادر به عنوان بهترین تولید کننده پارچه های برزنتی فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت با دوخت و کیفیت بالا با بخش فروش در تماس باشید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام