دوخت کاور ماشین آلات و دستگاه های صنعتی

دوخت کاور ماشین آلات و دستگاه های صنعتی

دوخت کاور ماشین آلات و دستگاه های صنعتی

دوخت کاور ماشین آلات و دستگاه های صنعتی یا همان روکش کالاهای صنعتی باید استاندارد و با کیفیت باشد. پارچه به کار رفته در تهیه روکش و کاور تجهیزات صنعتی از پارچه های برزنتی مقاوم می باشد. جنس آن باید به گونه ای باشد که توانایی تحمل آسیب های وارده به تجهیزات را داشته باشد و کالای مورد نظر را از آسیب حفاظت کند. ماشین آلات صنعتی در صورتی دارای کاور مخصوص نباشند در مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرند، ممکن است در معرض گرد و غبار و سایر مشکلات باشند.

دوخت کاور ماشین آلات و دستگاه های صنعتی

ویژگی های کاور تجهیزات صنعتی

روکش های به کار رفته معمولا ضد آب و دارای دوام بالا هستند. با توجه به نیاز مشتری، در ضخامت های مختلفی تولید می شوند. این چادر ها به صورت یک رو و دورو تهیه می شوند.کیفیت دوخت، جنس پارچه و برند تولید کننده آن می تواند در کیفیت پارچه مورد نظر تاثیرگذار باشد. پارچه های تهیه شده از الیاف طبیعی و مصنوعی مانند برزنت های نخ پنبه ای و یا برزنت پلی استر برای این کار استفاده می شوند.

برزنت پلی استر به دلیل اینکه از فراورده های نفتی تهیه می شود براق تر است و رطوبت را دفع می کند. به همین دلیل یکی از انواع برزنت به کار رفته در روکش و کاور ماشین آلات می باشد.

روکش کالاهای صنعتی

قیمت روکش و کاور ماشین آلات صنعتی

قیمت کاور ماشین آلات و تجهیزات صنعتی با توجه به جنس پارچه، کیفیت، ابعاد و … تعیین می شود. با توجه به کالای مورد نظر، روکش و کاور مناسب دوخته می شود. این روکش باید در برابر شرایط محیطی مقاومت داشته باشد و پوسیده نشود . دوخت باکیفیت در کیفیت چادر تولید تاثیر بسیار زیادی دارد. برای اطلاع از قیمت کاور و روکش محصولات صنعتی و چادر پوشش کالا با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام