0912 063 4885

راهنمای خرید چتر و سایبان

چتر سایبان باغی

راهنمای خرید چتر و سایبان

در این مقاله یک راهنمای خرید چتر و سایبان یا همان سایبان چتری به مشتریان برای خرید بهتر ارائه می شود. چتر سایبان یک وسیله‌ی کاربردی برای جلوگیری از عبور نور خورشید در فصول گرم مانند تابستان است. البته چتر در زمستان نیز در برابر نفوذ برف و باران مقاومت دارد. معمولا این محصول به صورت چتر پایه بغل، چایه وسط، چتر توریسم و چتر آفتابگیر تولید می شود. هر کدام از این چتر ها از نظر ساختار و نوع متریال استفاده شده با یکدیگر تفاوت دارند. به عنوان مثال در چترهای آفتابگیر رنگین کمانی از برزنت کانتینری برای بخش چتر استفاده می شود. یکی از نکاتی که باید در هنگام خرید چتر از آن مطلع باشید، این است که این محصول دارای نام های مختلفی است. از چتر و سایبان با نام چتر روف گاردن، چتر باغی، چتر رستورانی، چتر ویلایی و … نیز نام برده می شود.

سایبان چتری آفتابگیر

انواع چتر سایبان کدامند؟

انواع چتر سایبان را در ابتدای مقاله ذکر کردیم. این مدلها از نظر متریال و ساختار متفاوت هستند. به عنوان مثال در چتر پایه بغل یا پایه کنار، شما فضای بیشتری برای استفاده در اختیار دارید. در نتیجه گزینه ی بهتری برای استفاده در کنار استخر یا ویلا است. اما در چتر پایه وسط می توانید از میز و صندلی در زیر چتر استفاده کنید. چترهای پایه بغل معمولا سنگین تر از دیگر انواع چتر سایبان هستند. به همین دلیل در برابر باد و طوفان مقاوم ترند. به گونه ای که برای پایه های آن معمولا از بتن استفاده می شود. امکان جابه جایی این چترها با استفاده از چرخ در زیر چتر فراهم شده است. ارتفاع برخی از انواع چتر را می توان از طریق دسته ای که در چتر تعبیه شده است، تغییر داد. اما برخی دیگر به صورت ثابت طراحی می شوند. یک سایبان چتری مقاوم در برابر نور خورشید، شرایط جوی و آسیب های مختلف مقاوم است. به هیچ وجه نباید در اثر نور خورشید رنگ برزنت بخش چتر تغییر رنگ دهد. راهنمای خرید چتر و سایبان در خرید بهتر به شما کمک می کند.

چتر سایبان پایه بغل

خرید سایبان چتری با توجه به راهنما

با توجه به مطالب گفته شده تا حدودی با چتر سایبان آشنا شدید. این محصولات بسیار پرفروش هستند. قیمت چتر سایبان پایه بغل از سایر چترها بیشتر است. زیرا سنگین تر و بزرگ از دیگر چترها ساخته می شود. یکی دیگر از نکاتی که در مورد چتر باید بدانید، قطر چتر است. این چترها معمولا با قطر 3 متر یا 4 متر تولید می شوند. بنابراین تنوع زیادی در انتخاب قطر چتر وجود دارد. چتر سایبان قطر 3 متر را می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش دهید. با توجه به راهنمای خرید چتر و سایبان می توانید خرید بهتری داشته باشید.

5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام