0912 063 4885

رول برزنت ارزان

رول برزنت ارزان

رول برزنت ارزان

رول برزنت ارزان و با کیفیت را می‌توانید از طریق تولیدی خریداری کنید. معمولا پارچه برزنتی به صورت عمده به فروش می‌رسد. اما امکان خرید یک رول یا خرید متری نیز برای مشتریان وجود دارد. معمولا این پوشش‌ها با کیفیت بالا به مشتری ارائه می‌شوند. ارزان بودن این پارچه به دلیل بی کیفیت بودن پارچه آن نیست، بلکه تقاضا برای آن بالا است. زیرا این پارچه کاربردهای مختلفی در صنایع دارد. در واقع یکی از پرکاربردترین محصولات موجود در بازار است. انواع برزنت مانند سه لا شش لا، کانتینری، پلی استر و … همگی بسیار پرفروش هستند. در نتیجه به قیمت ارزانتری عرضه می‌شوند. البته قیمت محصولات داخلی با خارجی تفاوت دارد. شما می‌توانید با مراجعه حضوری به تولیدی نیز کیفیت کار را از نزدیک ببینید.

رول برزنت ارزان

خرید رول برزنت

رول برزنت به دلیل داشتن متراژهای مختلف، طبیعتا قیمت های متفاوتی دارد. همچنین ممکن است پارچه مورد نظر جنس متفاوتی داشته باشد. در نتیجه این موضوع روی قیمت نهایی تاثیر خواهد داشت. لیست قیمت برزنت ضد آب معمولا به صورت روزانه قابل استعلام است. زیرا به دلیل نوسانات، ممکن است قیمت ها ثبات نداشته باشند. به همین دلیل در سایت درج نمی‌شوند. برای همین باید قبل از خرید با کارشناسان در بخش فروش تماس بگیرید و قیمت محصولات مورد نظر را جویا شوید. این هزینه ها بستگی به نوع پارچه نیز دارد. برزنت ضخیم و نازک از نظر ساخت مراحل متفاوتی دارند. در نتیجه عوامل زیادی می‌تواند روی این مساله تاثیر داشته باشد.

قیمت برزنت متری

برزنت علاوه بر فروش به صورت رولی، به صورت متری نیز به فروش می‌رسد. منظور از فروش متری، بر حسب مترمربع است. از این رو هنگام خرید باید به این نکته دقت شود. قیمت برزنت کانتینری با برزنت معمولی تفاوت دارد. در نتیجه هنگام خرید باید نوع پارچه را مشخص کنید. برزنت رولی ارزان از طریق پیج قابل خریداری است.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام