0912 063 4885

رول برزنت

کاربرد چادر برزنت

رول برزنت

رول برزنت: پارچه برزنت به صورت رولی تولید می شود. فروش آن نیز بر پایه مترمربع است و قیمت رول برزنت روزانه تعیین میشود. قیمت هر متر مربع این پارچه مقاوم با توجه به لیست قیمت روزانه برزنت، تعیین می‌شود. از پارچه برزنت چادر برزنت تولید می‌شود. این پارچه یکی از ارزانترین پارچه های موجود در بازار است که کاربرد های مختلفی دارد. بهترین نوع برزنت را می‌توان برزنت 3 لا 6 لا نخ دانست. این برزنت سبک و ضد آب است. این پارچه کاربردهای بسیاری زیادی در صنایع مختلف دارد. قیمت برزنت متری نیز با توجه به لیست آن مشخص می‌شود.

 

لیست قیمت برزنت رولی

هر کدام از رول‌

رول برزنت

برزنت دارای عرض و طول مشخصی هستند. این پارچه بر پایه مترمربع به فروش می‌رسند. در واقع قیمت یک رول برزنت نیز به صورت متری است. اما مقصود از متر، همان متر مربع است. لیست قیمت برزنت رولی نیز روزانه به مشتریان ارائه می‌شود. امکان درج لیست قیمت به دلیل نوسنات قیمت در بازار، امکان پذیر نیست. چادر برزنت یک چادر بسیار مقاوم است که برای پوشش کالا و موارد دیگر کاربرد دارد. قیمت پارچه برزنت ارزان نیز با توجه به نوع برزنت تعیین می‌شود.

اترس چادر به عنوان تولید کننده پارچه برزنت در استان های تهران و البرز به صورت حضوری و آنلاین خدمات ارائه می‌دهد. چادر برزنت بسیار مقاوم است. از آن انواع چادر اسکلتی و گروهی تولید می ‌شود. شما می‌توانید از طریق تماس با بخش فروش از قیمت محصولات آگاه شوید.

پارچه برزنت کیف

بهترین نوع برزنت

همانطور که در بالا اشاره شد، یکی از بهترین انواع برزنت، برزنت 3 لا 6 لا نخ است. اما بعد از این پارچه ارزان و مقاوم، پارچه برزنت کانتینری یکی دیگر از انواع پارچه برزنت است. این پارچه پرکاربرد ترین نوع برزنت محسوب می‌شود. پوشش کانتیتر، پوشش کالا و تجهیزات، روکش کولر و پوشش دهانه کولر آبی تنها بخشی از ویژگی های تاین پارچه است.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام